Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Nauka gry na instrumencie

Nauka gry na instrumencie w szkole muzyki dla dorosłych Music School to wspaniała przygoda oraz możliwość znalezienia wytchnienia i odprężenia po pracy.

Jeśli chodzi o zajęcia instrumentalne, np. lekcje gry na pianinie, muzycy uczący w Music School pomogą Ci nauczyć się grać w świetnej atmosferze. Zapraszamy do naszej siedziby na al. T. Kościuszki 3, w samym centrum Łodzi.

Marzysz, aby spełnić muzyczne marzenie z dzieciństwa lub po prostu chcesz w kreatywny sposób odpocząć po pracy? Zajęcia instrumentalne – takie jak choćby lekcje pianina są świetnym sposobem na wyciszenie umysłu, kiedy cała Twoja uwaga jest pochłaniania przez wsłuchiwanie się w delikatne różnice brzmień.

Radość i satysfakcja, które pojawiają się z każdym opanowanym nowym zagraniem, utrzymują się przez wiele dni. Pozytywnie naładowany dobrą energią odzyskujesz przekonanie o własnej sile do pokonywania przeciwności.

Wcale nie musisz ograniczać się wyłącznie do gitary czy pianina. Wybierz taki instrument, jaki najbardziej Ci odpowiada:

  • gitara (klasyczna/ akustyczna/ elektryczna) – nauczysz się zarówno podstawowych chwytów, jak i zaawansowanych technik stosowanych w różnych stylach muzycznych. Więcej informacji.
  • pianino,
  • skrzypce – profesjonalna nauka gry na skrzypcach także od podstaw,
  • saksofon,
  • akordeon,

Music School zagwarantuje Ci bogaty wybór zajęć na każdym poziomie. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy zajęcia (lekcje): z kształcenia słuchu, zajęcia z teorii muzyki oraz lekcje historii muzyki.

Nie posiadasz pianina w domu, nie masz miejsca gdzie mógłbyś poćwiczyć?

To nie problem. Naszym uczniom, w ramach wykupionych pakietów, w miarę możliwości udostępniamy sale w których za darmo mogą ćwiczyć.