Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Nauka gry na pianinie

Chciałbyś spróbować rozpocząć naukę gry na pianinie? Kiedyś grałeś na pianinie/ keyboardzie, ale przez inne zajęcia zaniechałeś nauki? Chciałbyś poszerzyć swoje horyzonty o nowe umiejętności, a gra na pianie wydaje Ci się być ciekawa? Zastanawiasz się, jak to możliwe jednocześnie patrzeć na pulpit na którym rozstawione są nuty, synchronizować obie ręce i wydobywać dźwięki z instrumentu?

Dzięki właściwemu nauczycielowi, już dzisiaj możesz rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Gra na pianinie nie jest zarezerwowana jedynie dla wybornych pianistów- pamiętaj, oni też kiedyś rozpoczynali. Teraz, dzięki swojej wiedzy, umiejętnościach oraz doświadczeniu scenicznemu, chcą pomóc Tobie w spełnieniu swoich marzeń o grze na pianinie. Dzięki nam w miłej atmosferze poznasz podstawy techniki pianistycznej, nauczysz się czytania nut, tak aby później samodzielnie móc nauczyć się grać utworów zarówno klasycznych, jak i rozrywkowych.

Martwisz się, że przeszkodę stanowi brak instrumentu? W miarę możliwości, szkoła udostępni Ci salę w której będziesz mógł ćwiczyć.

Zapraszamy na lekcję próbną, al. T. Kościuszki 3 w Łodzi, uczymy na każdym poziomie, zarówno podstawowym jak i zaawansowanym.