Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Nauka gry na akordeonie

Akordeon kojarzy Ci się głównie z biesiadą? Owszem, stanowi jeden z głównych filarów polskich wesel i biesiad, ale nie tylko w tego typu muzyce jest wykorzystywany. Coraz częściej możemy go usłyszeć w utworach jazzowych, rozrywkowych. Obecnie instrument ten przechodzi swój „renesans”. Nie można się dziwić- ma niepowtarzalną barwę dźwięku.

Nauka gry na akordeonie, pod okiem profesjonalistów, nie należy do najtrudniejszych, już po krótkim czasie będziesz w stanie zagrać proste melodie i piosenki.

Trzeba głośno powiedzieć- akordeon nie jest tylko dla mężczyzn! Kobiety również mogę nauczyć się na nim grać. Przyjdź na lekcje próbną a przekonasz się, że gra na akordeonie może stać się zarówno formą relaksu jak i niesamowitą zabawą.

Zapraszamy do siedziby szkoły, al. T. Kościuszki 3.