Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Nauka gry na saksofonie

Nauka gry na saksofonie dla początkujących oraz zaawansowanych!

Saksofon nie jest już instrumentem jedynie jazzowym. Coraz częściej zarówno w muzyce klubowej, jak i szeroko pojętej muzyce rozrywkowej słyszymy linie melodyczne wygrywane przez saksofon. Chciałbyś nauczyć się grać na saksofonie? A może już grasz, ale chciałbyś się podszkolić? Zapraszamy na lekcje nauki gry na saksofonie w Music School Łódź!

Bardzo ważne, przy nauce gry na instrumencie dętym jest to aby nauczyć się prawidłowo oddychać. Jest to podstawą dalszej przygody z tym instrumentem. Dzięki dobremu nauczycielowi, uczenie się oddechu i innych podstaw technicznych, nie musi być katorgą, a czystą przyjemnością.

Sprawdź już dziś dzięki lekcji próbnej jak niesamowitym przeżyciem może stać się gra na saksofonie.

Zapraszamy do Music School Łódź, al. T. Kościuszki 3.