Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Nauka gry na gitarze

 

Zawsze chciałeś grać na gitarze, ale wydawało Ci się to za trudne? Kupiłeś gitarę, żeby móc pograć przy ognisku/ na spotkaniach ze znajomymi, ale przyszedł etap przez który nie jesteś w stanie przejść ze względu na to, że nie do końca wiesz jak? Marzysz o swoim zespole w którym grasz na gitarze? Wydaje Ci się, że gra na instrumencie może stać się świetną przygodą, lub sposobem na odprężenie, a gitara zawsze pozostawała w sferze Twoich niespełnionych marzeń? Podoba Ci się dźwięk gitary?

Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, lub po prostu wiesz, że chciałbyś się nauczyć grać na gitarze, zapraszamy na zajęcia do Music School Łódź. Nie ważne czy kiedyś już próbowałeś grać, czy po prostu chciałbyś zacząć, ale nie wiesz jak. Pomożemy Ci. Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Nasi wykwalifikowani nauczyciele pomogą osobie na każdym etapie nauki, zarówno absolutnie początkującym, jak i tym zaawansowanym! Nie czekaj i zapisz się już dziś na lekcję próbną!

Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły – al. T. Kościuszki 3