Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę
Nauka gry na skrzypcach

Uważasz że skrzypce są instrumentem jedynie dla wirtuozów? Myślisz, że tylko po wielu latach żmudnej pracy możesz grać na skrzypcach? Przyjdź do nas, a przekonasz się że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki gry!

Skrzypce powszechnie uważa się za najtrudniejszy instrument do nauki. Owszem, nauka nie jest prosta, jednak pod okiem dobrego nauczyciela, który ma wieloletnie przygotowanie do nauczania, sprawa zaczyna być o wiele prostsza, niż mogłoby się wydawać.

Z ogromną przyjemnością nauczymy Cię gry od podstaw, bądź też pozwolimy Ci przywrócić dawne umiejętności, które wraz z upływem lat zostały zapomniane.

Przyjdź na lekcję próbną, a nie pożałujesz. Zapraszamy – Music School Łódź, al. T. Kościuszki 3.