Wybierz lokalizację: WarszawaŁódź

Dla kogo jest szkoła?

Music School to szkoła muzyczna dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Prowadzimy zajęcia zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym. Zajęcia mają miejsce w placówce w Warszawie (ul. Bracka 22)  – przyjmujemy zapisy przez cały rok.

W naszej szkole możesz:

• nauczyć się grać na ulubionym instrumencie,
  • nauczyć się śpiewać (również konkretny repertuar),
  • poprawić swoją dykcję i emisję głosu,
  • poprawić wymowę dzięki zajęciom z logopedii,
  • wziąć udział w zajęciach z autoprezentacji prowadzonych przez aktora,
  • poszerzyć wiedzę o muzyce na kursach i warsztatach tematycznych (teoria muzyki, song writing, beatbox, harmonijka, muzyka filmowa, muzyka jazzowa, muzyka etniczna, a także muzykoterapia),
  • odreagować stres po pracy, odpocząć i fajnie się bawić.

Poznaj opinie naszych uczniów

“Jestem bardzo zadowolony z zajęć z panią Kasią. Mój sposób mówienia uległ znacznej poprawie. Każdemu bym, polecił zajęcia z panią Kasią”

– pan Maciej Wolski, zajęcia z Katarzyną Bobin

“Music School to szkoła, do której uczęszczam od około 0,5 roku, uczę się w niej śpiewu. Lekcje śpiewu wzmacniają mnie i realizuję mój cel – naukę śpiewania. Oprócz rozwoju w w/w dziedzinie, otrzymuję wsparcie szczególnie ważne, kiedy słabnę lub przeżywam kryzys. Uczę się również zdrowego egoizmu.”

– pani Joanna, zajęcia z Magdą Stróżek – Krzemińską

“Świetny nauczyciel, dostosowujący program i styl do potrzeb i umiejętności ucznia. Bardzo rzetelny, pomocny, pragmatyczny. Polecam wszystkim!

– pan Jakub, zajęcia z Bolkiem Jezierskim

“Jestem bardzo zadowolony z lekcji w Music School. Pani Iryna jest znakomitą nauczycielką, cierpliwą. Każdemu, kto jeszcze się zastanawia, będę gorąco polecał lekcje w Music School.”

– pan Robert, zajęcia z Iryną Nawrocką

“Prowadząca zajęcia wykazała olbrzymie zainteresowanie oraz zaangażowanie w prowadzone zajęcia, wykazała się także cierpliwością i entuzjazmem wobec ukrytego ???? talentu”

– pani Beata, zajęcia wokalne

“Szkoła jest zajebista. Jakub jest mistrzem. Andrei jest super.”

– pan Tomasz, zajęcia z Andreiem Yermakou oraz Jakubem Dmeńskim

“Polecam Music School za podejście do uczniów. Są bardzo dobrą, towarzyską szkołą i zawsze oferują ciekawe lekcje. W ich duszy gra muzyka. Jest dużo śmiechu i ćwiczeń, które wyćwiczą nawet laika. :)”

– pan Adam Milewski, zajęcia wokalne

Nasi uczniowie

Wśród muzyków, którzy rozwijają swój talent w Music School, są zarówno osoby, traktujące grę na instrumencie jako hobby, które pozwala się odprężyć i zrelaksować po pracy, jak również osoby, które chcą profesjonalnie rozwijać muzyczną karierę. Ze wszystkich naszych Uczniów jesteśmy dumni, bo dzięki swojej pasji i zaangażowaniu szybko robią postępy! Przedstawiamy sylwetki osób, które uczą się w Music School:

Marcin Dobrzyniecki – gitarzysta Alpha Zero

Daria Sędłak – wokalistka

Zapraszamy do nas osoby, które:

• chcą po raz pierwszy przekonać się czy nauka gry na instrumencie lub śpiew to hobby dla nich,
  • są nieśmiałe i potrzebują przyjaznej atmosfery, by otworzyć swój głos i pokazać siebie,
  • chcą wrócić do muzyki po dłuższej przerwie w nauce gry lub śpiewania,
  • myślą poważnie o muzyce i chcą rozwijać się w tym kierunku pod okiem doświadczonych muzyków.

Dlaczego Music School?

• to jedyne miejsce skupione na ofercie dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy nigdy wcześniej się nie uczyli,
  • uczysz się we własnym rytmie – program zajęć jest w pełni dostosowany do Twoich możliwości i zainteresowań,
  • otrzymujesz dostęp do najszerszej oferty zajęć muzycznych,