Kto może lepiej nauczyć grać na instrumencie czy śpiewać, niż zawodowy muzyk?

Music School na stałe współpracuje z gronem około 30 profesjonalnych muzyków, z których każdy może pochwalić się ciekawą biografią artystyczną. Są to absolwenci prestiżowych uczelni polskich oraz zagranicznych. W Music School uczą najlepsi, którzy pomiędzy koncertami znajdują chwile na dzielenie się pasją i miłością do muzyki. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do przekazywania wiedzy, nasi Uczniowie mogą realizować marzenia o rozwoju muzycznym.

Jakie zajęcia Cię interesują? Zapisz się na zajęcia próbne do jednego z naszych świetnych muzyków:

Gitara:

Pianino/ keyboard/ fortepian:

Grupowe zajęcia teoretyczne:

• Mariola Gidelska

Saksofon:

• Arkadiusz Żarek

Perkusja:

Wokal/ emisja głosu/ śpiew:

Songwriting:

Skrzypce:

Trąbka:

Kontrabas/ gitara basowa:

Ukulele:

Akordeon:

Wymowa/ logopedia/ emisja lektorska:

Każdy muzyk uczący w Music School to osoba z niezwykłą osobowością, otwartością na innych oraz pasją do przekazywania wiedzy. Różnią się jednak pod względem stopnia wymagań (jak to zwykle bywa z nauczycielami), dlatego zaufaj nam w doborze najlepszego dla Ciebie nauczyciela. Sprawimy, że zajęcia w Music School będą dostosowane do Twoich możliwości i oczekiwań wobec nauczyciela. Twoje zadowolenie z zajęć jest dla nas kluczowe. Oczywiście istnieje możliwość zmiany nauczyciela, czy nawet instrumentu, na którym pragniesz nauczyć się grać.

Muzyk Music School