Wybierz lokalizację: WarszawaŁódź

Voucher zawiera:

• 4 indywidualne lekcje śpiewu lub gry na wybranym instrumencie,
  • możliwość wynajmu sali do ćwiczeń na okres miesiąca za darmo,
  • naukę w siedzibie Music School w centrum w Łodzi,
  • możliwość korzystania z instrumentów szkoły podczas zajęć oraz samodzielnych ćwiczeń,
  • materiały do zajęć zapewniane przez nauczyciela.

Voucher Music School to świetny prezent dla osoby, która:

• marzy o tym, aby grać na instrumencie, ale do tej pory nie udało się jej zmotywować,
  • gra już na instrumencie i chce dalej rozwijać się w tym kierunku,
  • uwielbia karaoke,
  • ładnie śpiewa, ale brakuje jej pewności siebie,
  • lubi aktywnie spędzać czas i próbować nowych rzeczy
Nie jesteś pewien jakie zajęcia wybrać?

Nie martw się, możesz kupić voucher, a dopiero obdarowana osoba wybierze, czego chciałaby się u nas nauczyć. Jeżeli zaproszenie okaże się nietrafionym pomysłem, nie będzie problemu ze zwrotem płatności – pieniądze otrzymasz Ty, jako kupujący.

Jak dokonać zakupu?

Voucher możesz opłacić korzystając z bezpiecznego systemu Dotpay dostępnego na naszej stronie. Po otrzymaniu potwierdzenia opłaty skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu uzgodnienia szczegółów. Następnie imienne zaproszenie gotowe do wydruku wyślemy na Twój adres e-mail. Voucher można także zakupić i otrzymać bezpośrednio w siedzibie szkoły. Jeżeli jesteś zainteresowany voucherem obejmującym więcej niż 4 lekcje skontaktuj się z nami przed zakupem.