Realizuj muzyczne pasje w każdym wieku

Niezależnie od tego czy myślisz o muzycznej karierze czy chciałbyś spędzić kreatywnie czas, znajdziesz u nas nauczycieli, którzy sprawią, że nauka gry lub śpiewu stanie się przyjemna i efektywna.

Wybierz lokalizację: WarszawaŁódź

Realizuj muzyczne pasje w każdym wieku

O nas

Stworzyliśmy w Łodzi wyjątkowe miejsce, z myślą o młodzieży i osobach dorosłych, które chcą rozwijać się muzycznie. W naszej ofercie znajdziesz zajęcia wokalne, instrumentalne oraz kursy przygotowujące do szkół teatralnych i muzycznych. Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. Dołącz do nas już dziś – zapisy na zajęcia przyjmujemy przez cały rok.

Muzyczny odpoczynek w centrum

Tworzymy Music School z myślą o naszych uczniach. Wiemy jak może być ciężko w dorosłym wieku znaleźć czas na rozwój pasji dlatego opracowaliśmy system, który to ułatwia – niezależnie od celu z jakim do nas przyjdziesz.

Zaoszczędź czas

Dzięki lokalizacji w centrum miasta przy al. Kościuszki, nie musisz tracić czasu na dojazdy na zajęcia – poświęć go na dodatkową praktykę.

Indywidualne zajęcia

Oszczędzamy czas i przyspieszamy efekty naszych uczniów dzięki autorskim programom
i indywidualnemu trybowi zajęć. Już jedna godzina w tygodniu wystarczy by z powodzeniem realizować muzyczną pasję.

Wybierz nauczyciela

W Music School uczą aktywni muzycy, absolwenci najlepszych uczelni. Nie wiesz do kogo zapisać się na zajęcia? Skontaktuj się z nami – razem dokonany najlepszego wyboru, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.