Cennik

LEKCJA PRÓBNA

Lekcja próbna nie jest obowiązkowa, ale zachęcamy do skorzystania z niej, jeżeli chcesz przekonać się, czy spodoba Ci się nauka w naszej szkole. Zajęcia trwają 25 minut i kosztują 35 zł. Opłaty należy dokonać najpóźniej dzień przed planowaną lekcją.

PAKIET STARTER DLA ZAPRACOWANYCH – lekcje indywidualne (25 minutowe) + wynajem sali do ćwiczeń GRATIS:

Naszą misją jest wspieranie pasjonatów w muzycznym rozwoju – chcemy, aby każdy, kto kocha muzykę, mógł uczyć się śpiewać, czy grać na instrumencie! Przygotowaliśmy dla Ciebie PAKIET STARTER DLA ZAPRACOWANYCH (NOWOŚĆ!), ponieważ wiemy, jak trudno jest znaleźć czas na rozwój muzyczny dorosłym osobom, które na co dzień pracują.

♫ Cena pakietu miesięcznego (4 zajęcia) to 180 zł
♫ Cena pakietu kwartalnego (12 zajęć) to 480 zł
♫ Cena pakietu semestralnego (20 zajęć) to 700 zł 

Pakiet starter można wykorzystać w opcji 4 razy po 25 minut lub 2 razy po 50 minut – dostosuj tryb nauki do własnych potrzeb!

PAKIET STANDARD – KIEDY PRZEKONASZ SIĘ, ŻE TO TWOJE HOBBY – lekcje indywidualne (50 minutowe) + wynajem sali do ćwiczeń GRATIS:

♫ Cena pakietu miesięcznego (4 zajęcia) to 280 zł
♫ Cena pakietu kwartalnego (12 zajęć) to 780 zł
♫ Cena pakietu semestralnego (20 zajęć) to 1200 zł (możliwość opłaty w dwóch ratach: 700 zł po zapisaniu się na zajęcia i 500 zł w trzecim miesiącu nauki)

Grupowe zajęcia z teorii muzyki

Dla osób będących uczniami Music School Łódź miesięczny pakiet 4 zajęć po 50 minut kosztuje 40zł, dla osób nie będących spoza grona uczniów Music School koszt 4 zajęć to 80zł.