Zapoznaj się z cenami obowiązującymi w naszej szkole

 

> LEKCJA PRÓBNA

Lekcja próbna nie jest obowiązkowa, zachęcamy do skorzystania z niej, jeżeli chcesz przekonać się, czy spodoba Ci się nauka w naszej szkole. Zajęcia trwają 25 minut i kosztują 55 zł. Lekcja próbna objęta jest gwarancją zadowolenia – jeżeli uznasz, że coś było nie tak, zwrócimy Ci pieniądze.

> PAKIET HAPPY HOURS – lekcje indywidualne (50 minutowe) + wynajem sali do ćwiczeń GRATIS:

Najlepsza na rynku oferta zajęć pod względem jakości do ceny. Cena 4 indywidualnych lekcji, do zrealizowania w ciągu miesiąca, wynosi 280 zł! Pakiet obejmuje zajęcia od poniedziałku do piątku między godziną 12:00 a 15:00. Liczba miejsc ograniczona.

 

> PAKIET STARTER DLA ZAPRACOWANYCH – lekcje indywidualne (25 minutowe) + wynajem sali do ćwiczeń GRATIS:

Naszą misją jest wspieranie pasjonatów w muzycznym rozwoju – chcemy, aby każdy, kto kocha muzykę, mógł uczyć się śpiewać, czy grać na instrumencie! Przygotowaliśmy dla Ciebie PAKIET STARTER DLA ZAPRACOWANYCH (NOWOŚĆ!), ponieważ wiemy, jak trudno jest znaleźć czas na rozwój muzyczny dorosłym osobom, które na co dzień pracują.

Cena pakietu miesięcznego (4 zajęcia) to 250 zł.
Cena pakietu kwartalnego (12 zajęć) to 720 zł.
Cena pakietu semestralnego (20 zajęć) to 1100 zł (możliwość opłaty w dwóch ratach: 600 zł po zapisaniu się na zajęcia i 500 zł w trzecim miesiącu nauki).

Pakiet starter można wykorzystać w opcji 4 razy po 25 minut lub 2 razy po 50 minut – dostosuj tryb nauki do własnych potrzeb!

 

> PAKIET STANDARD – KIEDY PRZEKONASZ SIĘ, ŻE TO TWOJE HOBBY – lekcje indywidualne (50 minutowe) + wynajem sali do ćwiczeń GRATIS:

Cena pakietu miesięcznego (4 zajęcia) to 350 zł.
Cena pakietu kwartalnego (12 zajęć) to 960 zł.
Cena pakietu semestralnego (20 zajęć) to 1500 zł (możliwość opłaty w dwóch ratach: 800 zł po zapisaniu się na zajęcia i 700 zł w trzecim miesiącu nauki).

 

> GRUPOWE ZAJĘCIA Z TEORII MUZYKI

W okresie wakacyjnym przyjmujemy zapisy do nowych grup z teorii muzyki. Cena pakietu miesięcznego (4 lekcje po 50 minut) dla osób nie będących uczniami Music School to 80 zł. Zapraszamy do rezerwacji miejsc.

Już ponad 150 dorosłych osób uczy się każdego miesiąca grać na instrumencie lub śpiewać w Music School! Przyciągamy nowych Uczniów dzięki naszej sprawdzonej kadrze (uczą u nas tylko sprawdzeni, doświadczeni muzycy), pogodnej atmosferze w szkole, lokalizacji w samym centrum oraz nieustannie rozbudowywanej atrakcyjnej ofercie – to cała nasza tajemnica 🙂
Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. Spełniamy marzenia, ucząc gry na instrumentach, rozwijając wokalne talenty oraz wspierając managerów w sprawnym posługiwaniu się głosem.

Zapraszamy do naszej szkoły, również osoby początkujące!

Zobacz historię Anety, która postanowiła nauczyć się śpiewać w Music School:

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak Aneta śpiewa teraz, zapraszamy na jej kanał na Youtube 🙂