Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Wybierz lokalizację: WarszawaŁódź

Zapraszamy do kontaktu: warszawa@szkola-muzyki.pl lub telefonicznie: 796 018 825.

Na początek zachęcamy do skorzystania z lekcji próbnej, a jeżeli jesteś zdecydowany – do wybrania pakietu zajęć.

♫   LEKCJA PRÓBNA

Lekcja próbna nie jest obowiązkowa. Zachęcamy do skorzystania z niej, jeżeli chcesz świadomie wybrać i przekonać się, czy spodoba Ci się nauka w naszej szkole. Dla dzieci polecamy lekcje próbną trwającą 30 minut – jej cena to 110 zł. Dla młodzieży i dorosłych polecemy lekcje próbną 50-minutową – jej cena to 150 zł.

 

♫  PAKIET STANDARD – KIEDY PRZEKONASZ SIĘ, ŻE TO TWOJE HOBBY

Cena pakietu 4 zajęć indywidualnych to 600 zł.

Każdy pakiet obejmuje zajęcia indywidualne 50-minutowe na wybranym instrumencie lub wokalne + GRATIS salę do ćwiczeń + GRATIS instrument na czas zajęć*.

♫  PAKIET STANDARD dla DZIECI – KIEDY TWOJE DZIECKO PRZEKONA SIĘ, ŻE TO WŁAŚCIWE HOBBY

Cena pakietu 4 zajęć indywidualnych to 440 zł.

Każdy pakiet obejmuje zajęcia indywidualne 30-minutowe dla dzieci na wybranym instrumencie lub wokalne + GRATIS salę do ćwiczeń + GRATIS instrument na czas zajęć*.

* – konieczne wcześniejsze potwierdzenie dostępności instrumentu

 

♫  WYPOŻYCZENIE INSTRUMENTU DO DOMU

Wypożyczenie instrumentu dla Ciebie (naszego ucznia) do domu jest możliwe za kaucją i opłatą miesięczną. O szczegóły zapytaj bezpośrednio w siedzibie szkoły, mozesz je również uzyskać mailowo lub telefonicznie.

Cena i kaucja zależą od wybranego instrumentu oraz okresu (ilości miesięcy), za który dokonujesz płatności i wynoszą od 40 do 120 zł dla miesięcznej opłaty oraz od 300 do 1200 zł za kaucję.

Formy płatności

W siedzibie szkoły można dokonać płatności tylko gotówką. Zajęcia można opłacić także przelewem lub przez Dotpay. Każda lekcja, pakiet zajęć muszą zostać opłacone najpóźniej na 2 dni przed pierwszymi zajęciami, a w przypadku zajęć regularnych i kolejnej płatności w ciągu 2 dni od ostatniej opłaconej lekcji (płaność musimy otrzymać najpóźniej na dzień przed pierwszymi zajęciami w danym cyklu).*

Dane do przelewu:
Bank Bnp Paribas 25 1750 0012 0000 0000 4081 3567
Music School
Bracka 22/23, 00-028 Warszawa

W tytule: imię, nazwisko, rodzaj zajęć (np. Miles Davis, gitara)
* W przypadku płatności przelewem w ostatniej chwili (np. dzień przed terminem zajęć) prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: warszawa@szkola-muzyki.pl.

Dotpay:
Opłaty za lekcję próbną i pakiet 4 lekcji można dokonać również za pomocą bezpiecznego systemu płatności Dotpay: