Zaznacz stronę

Wybierz lokalizację: WarszawaŁódź

Zapraszamy do kontaktu: warszawa@szkola-muzyki.pl lub telefonicznie: 796 018 825.

Na początek zachęcamy do odbycia lekcji próbnej.

♫   LEKCJA PRÓBNA

Lekcja próbna nie jest obowiązkowa, zachęcamy do skorzystania z niej, jeżeli chcesz przekonać się, czy spodoba Ci się nauka w naszej szkole. Zajęcia trwają 25 minut i kosztują 55 zł.

♫  PAKIET HAPPY HOURS

Naszą misją jest wspieranie pasjonatów w muzycznym rozwoju – chcemy, aby każdy, kto kocha muzykę, mógł uczyć się śpiewać, czy grać na instrumencie! Przygotowaliśmy dla Ciebie Pakiet Happy Hours, ponieważ wiemy, jaka ważne są Twoje marzenia. Zapraszamy studentów, seniorów, freelancerów, osoby wykonujące wolny zawód oraz tych którzy chcą poświęcić swoją przerwę lunchową na rozwijanie swoich zainteresowań w tygodniu do godziny 15:00.

Cena pakietu miesięcznego (4 zajęcia 50-minutowe) to 280 zł  + GRATIS sala do ćwiczeń

 

♫  PAKIET STANDARD – KIEDY PRZEKONASZ SIĘ, ŻE TO TWOJE HOBBY

Cena pakietu miesięcznego (4 zajęcia) to 350 zł

Pakiet zawiera 4 lekcje 50-minutowe + GRATIS sala do ćwiczeń

Formy płatności

W siedzibie szkoły można dokonać płatności gotówką. Zajęcia można opłacić także przelewem. Każdy pakiet zajęć musi być opłacony najpóźniej na dzień przed pierwszymi zajęciami, a w przypadku zajęć regularnych w ciągu 2 dni od ostatnich opłaconych lekcji.*

Dane do przelewu:
mBank 13 1140 2004 0000 3102 7768 7994
Music School
Bracka 22/23
00-028 Warszawa

W tytule: imię, nazwisko, instrument (np. Miles Davis, gitara)
* W przypadku płatności w ostatniej chwili prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: warszawa@szkola-muzyki.pl.

Dotpay:
Opłaty za lekcję próbną i pakiet miesięczny (4 kolejne lekcje) można dokonać również za pomocą bezpiecznego systemu płatności Dotpay :