Zapraszamy na Koncert naszych Uczniów!
25.06.2017 w niedzielę o godzinie 19:00 w Domu Kultury „Świt” w Warszawie.
Music School to warszawska szkoła muzyki dla dorosłych, w której uczymy grać i śpiewać od poziomu początkującego.

Zapraszamy Cię serdecznie na nasz koncert 25 czerwca 2017 roku w niedzielę o godzinie 19:00 w Domu Kultury „Świt” w Warszawie.

Wydarzenie jest bezpłatne, jedna obowiązuje rejestracja: bezpłatne zaproszenia po zgłoszeniu mailowym na adres: biuro@szkola-muzyki.pl Można rezerwować bilet dla kilku osób.

Jeśli Ty też chcesz spełnić muzyczne marzenia, zapisz się na lekcję próbną: tel. 796 018 825 lub biuro@szkola-muzyki.pl

W nagraniu wzięli udział:
1. Nasi Uczniowie: Pani Anna, Pani Agata, Pan Piotr, Pan Marcin.

2. Nasi Nauczyciele: Andrei Yermakou (nauczyciel gry na pianinie) oraz Sławek Pogoda (nauczyciel gry na gitarze).

3. Osoby zarządzające: Martyna oraz Damian (koordynatorzy szkoły) oraz Ewa (dyrektor strategiczny).

Jeśli prowadzisz firmę, uważasz, że nasze wartości są Ci bliskie, możesz skontaktować się z nami, ponieważ szukamy Partnerów naszego koncertu. Napisz do koordynatorki koncerty, Martyny Lisiewskiej: martyna@szkola-muzyki.pl

Dziękujemy naszym Uczniom za udział w nagraniu 🙂
Muzyka: nasze audiologo oraz muzyczne DNA przygotowane przez wytwórnię Delphy Records.
Za realizację filmu dziękujemy Szymonowi Gębskiemu.
Scenariusz napisało życie.