Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

 

Tym razem coś dla zawodowych muzyków, oraz osób stawiających dopiero pierwsze kroki w muzycznym świecie, które poważnie podchodzą do swojej muzycznej kariery.  Jest to jeden z bardzo niewielu projektów na naszym krajowym rynku, który wspiera muzyków w rozwoju kariery od strony zarządzania, marketingu czy pozyskiwania funduszy. Muzycy podkreślają, że jest to bardzo ważne uzupełnienie wiedzy wyniesionej ze studiów- często nie czują się wystarczająco przygotowani do pokierowania własną karierą. Dźwiękownia może być też ciekawym źródłem inspiracji dla managerów muzycznych. Music School, znając problematykę przedsiębiorczości i zarządzania karierą w branży muzycznej, silnie rekomenduje szkolenia Dźwiękowni. Mamy nadzieję, że ten projekt pomoże wielu osobom. Dla osób pracujących/ uczących się w Music School, Dźwiękownia przygotowała 15% zniżkę na zajęcia.

Czym jest Dźwiękownia?

Dźwiękownię tworzą muzycy, których praca zawodowa wzbogacona jest również doświadczeniami z innych obszarów takich jak nauka, biznes, media czy nowe technologie.

Uważamy że jakość naszej przyszłości leży w dużej mierze w naszych rękach. Kluczowe wartości które pomogą ją skonstruować to odpowiedzialność, zaufanie, współpraca i właściwa komunikacja.

Wychodząc z tego założenia proponujemy muzykom narzędzia w postaci szkoleń, które pomogą wesprzeć oraz wyeksponować Wasze kompetencje i umiejętności.

 

Dźwiękownia to szkolenia dla muzyków, wspierające kompetencje potrzebne na obecnym rynku pracy. Skierowane są do wszystkich, którzy chcą:

-być na bieżąco z sytuacją na rynku muzycznym w Polsce i w Europie
-znać możliwości realizowania się zawodowo również poza pracą etatową
-samodzielnie promować swoje dokonania w sieci
-pracować efektywnie w zespołach muzycznych
-uwolnić spontaniczność w grze lub śpiewie.

Zapraszamy na stronę www: dzwiekownia.com