Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Jeżeli pragniesz stworzyć własną, autorską piosenkę w jakości  radiowej – zgłoś się do wytwórni dźwięku Delphy Records! Profesjonalni  producenci muzyczni pomogą w kompozycji, aranżacji i produkcji Twojego utworu, dodatkowo zmiksują Twój wokal, nakreślą linię melodyczną, a tekściarze napiszą odpowiedni tekst, jeżeli sobie tego życzysz.

Skoro jesteś uczniem Music School, to wytwórnia Delphy udzieli Ci rabatu w wysokości 20% na wszystkie usługi muzyczne. Chyba warto to przemyśleć…?


Mamy przyjemność poinformować, iż najnowszym Partnerem Music School została pierwsza na rynku sieć profesjonalnych producentów muzycznych oraz wokalistów wykonujących muzykę i śpiew na zlecenie- Delphy Records.

Producenci Delphy Records produkują we własnych, profesjonalnie wyposażonych studiach muzycznych na terenie całej Polski.

Delphy Records powstała z potrzeby wypełnienia luki na rynku muzycznym, w którym brakowało jednej, spójnej bazy producentów i wokalistów, którzy realizują muzykę zupełnie od zera na indywidualne potrzeby klienta. Wszystkie produkcje wykonywane są elektronicznie.

Zasady Delphy Records to:

  • Jeden klient- oryginalne zamówienie
    Nasza muzyka nie jest nigdzie indziej dostępna, a już raz zrealizowana – nie podlega dalszej sprzedaży.
  • Unlimited feedback
    Muzykę poprawiamy do skutku. To klient decyduje, kiedy zlecenie jest zakończone.
  • Deadline 7 dni
    Czas realizacji każdego zamówienia to maksymalnie 7 dni roboczych (oczywiście to zależy także od komunikacji z klientem).

Co ciekawe, project manager, Rafał Konieczny, swojego czasu był Uczniem Music School! Tym bardziej gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za podbój krajowej i zagranicznej sceny muzycznej!