Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Super fajna i dobra wiadomość: nawiązaliśmy współpracę z Teatrem Rozmaitości! Bardzo się cieszymy, ponieważ wierzymy, że współprace i partnerstwa są bardzo ważne, szczególnie w branżach związanych z kulturą i sztuką. Obie marki łączy otwartość na różnorodność, ciekawość do poznawania świata, tolerancja oraz chęć urozmaicania i ubarwiania życia mieszkańców Warszawy. Teraz w tej wspólnej misji będziemy mogli wzajemnie się wspierać 🙂

Z tej okazji mamy dla Was konkurs! Konkurs polega na przesłaniu do nas recenzji spektaklu „Soundwork” granego w Teatrze Rozmaitości. Recenzję należy przesłać do końca października na adres mailowy: biuro@szkola-muzyki.pl

Dla autora najciekawszej recenzji mamy lekcję gry na wybranym instrumencie z naszej oferty lub lekcję wokalu. Powodzenia! 🙂