Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Wierzymy w to, że w branży edukacyjnej czy związanej z kulturą, współpraca to podstawa! Dlatego nawiązaliśmy współpracę z bardzo ciekawym punktem na mapie Warszawy – Drama Point. Jest to pierwsze w Polsce studio aktorskie, które działa na zasadzie „wpadnij o poćwicz” – bez konieczności zobowiązywania się na dłużej. Oferty Music School i Drama Point wspaniale się uzupełniają! Jeśli jesteś osobą, która chce czerpać z życia pełnymi garściami, uwielbiasz aktywny sposób spędzania czasu, nieustannie chcesz się rozwijać a Twoje pasje są tym, co napędza Cię do działania – koniecznie odwiedź nie tylko Music School, ale również Drama Point!

Co zyskujesz w ramach naszej współpracy? Zniżkę 🙂

Jeśli jesteś uczniem Music School to możesz skorzystać z promocji dla uczniów szkoły w postaci zniżki 10% na wszystkie zajęcia w studio Drama Point na pierwszy karnet i / lub pierwsze jednorazowe wejście! Osoba, która wyśle do maila ze swoim zgłoszeniem i poda hasło promocyjne „ Music School” otrzyma 10% zniżki.