Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Warsztat wokalny z Hanią Stach
„Masz w sobie talent!”

Warsztat dla osób dorosłych.


Koniec śpiewania pod prysznicem i chowania się po kątach z muzyczną pasją! W końcu nadszedł czas, abyś przekonał się, że masz w sobie talent! Czas przełamać barierę strachu! W Music School w bezstresowej atmosferze poczujesz, jak niesamowitą radość daje śpiewanie!

Dlaczego warto być z nami?

Ponieważ warsztat poprowadzi Hania Stach- wokalista o wielkiej muzycznej wrażliwości, otwartości i niesłychanym talencie. Z Hanią każda chwila to dobra zabawa- jeśli chcesz zacząć śpiewać, ale masz w sobie bariery, nie masz pewności, że to coś dla Ciebie- jesteś w idealnym miejscu! Hania doda Ci odwagi i pomoże czerpać radość z pasji!

Zrób to dla siebie, zadbaj o swoje muzyczne marzenia! Kochasz śpiewać, więc daj się usłyszeć!

Program obejmuje:

– grupowe ćwiczenia dykcji, ćwiczenia artykulacyjne, emisyjne i oddechowe
– indywidualną pracę nad piosenkami i ich interpretacją
– czas przeznaczony dla każdego uczestnika na analizę jego problemów wokalnych i udzielenie mu wskazówek
– naukę nowych piosenek, ćwiczeń i wprawek wokalnych
– dobrą zabawę, minimum stresu
– będzie też czas na zadanie pytań Hani

Agenda warsztatów:

10:00- rozpoczęcie warsztatu, słowo wstępu, zapoznanie uczestników
10:10-14:00- warsztaty grupowe oraz ćwiczenia indywidualne
14:00-15:00- przerwa obiadowa (we własnym zakresie),
15:00-19:00- warsztaty grupowe oraz ćwiczenia indywidualne
19:00- zakończenie warsztatów

Miejsce i czas:
Niedziela 31.05.2015
Bracka 22 lokal 23, Warszawa- Music School

Co trzeba przynieść/ jak się przygotować:

– kilka wybranych piosenek ( po polsku lub angielsku), podkłady do nich i wersje z oryginałem, wydrukowane teksty ( x2 ) Najlepiej znać teksty na pamięć! 🙂
– prosimy o przesłanie nagrania waszych utworów do nas na maila biuro@szkola-muzyki.pl do 22.05, abyśmy mogli Was poznać wokalnie nieco wcześniej 🙂

Warsztat wokalny poprowadzi HANIA STACH:

Hania Stach jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ze specjalizacją – wokal (klasa Anny Serafińskiej). Muzyczne szlify zdobywała również pod okiem Elżbiety Zapendowskiej.

Szerszej publiczności po raz pierwszy zaprezentowała się podczas finałów II edycji programu Idol, nieco wcześniej zdobywając pierwsze miejsce w programie Szansa na Sukces, w którego finale zaśpiewała „Dotyk” w duecie z Edytą Górniak.

Współpracowała z wieloma muzykami m.in. z Natalią Kukulską, Wojtkiem Pilichowskim, Krzysztofem Herdzinem, Andrzejem Piasecznym. W 2004 roku wydała pierwszą płytę „Hania Stach” bardzo pozytywnie odebraną przez polski rynek muzyczny. W tym samym roku wystąpiła na Festiwalu w Opolu, gdzie w koncercie „Premiery” wykonała piosenkę „Właśnie w taki dzień”. Również w 2004 roku nominowana przez Urszulę Dudziak do festiwalu Top Trendy, zajęła w nim wysokie, drugie miejsce śpiewając piosenkę „End Of The Road” oraz „Czas nas uczy pogody”. W 2007 roku Hania Stach ponownie była uczestniczką koncertu „Premiery” na Festiwalu w Opolu, w którym została wyróżniona nagrodą „Kryształowy Kamerton” przyznaną przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorów „ZAKR” za własną kompozycję pt. „To nie tak miało być”.

Hania Stach zajęła również drugie miejsce podczas eliminacji do Finału Krajowego Eurowizji 2007 r. wykonując piosenką „Regroup”.

Od 2007 roku zaangażowana była też w jeden z największych kinowych projektów musicalowych dla młodzieży – „High School Musical”. Promując poszczególne części filmu Hania udzieliła swojego głosu na polskiej wersji dialogowej dla głównej bohaterki filmu- Gabrielli oraz nagrała trzy piosenki i teledyski: „Masz w sobie wiarę”, „Moja muzyka to Ty” śpiewając z duecie z Andrzejem Lampertem oraz „Ty i Ja” z Łukaszem Zagrobelnym. Ścieżka dźwiękowa z filmów uzyskała status platynowej płyty i osiągnęła sprzedaż na poziomie ponad 100 tys. egzemplarzy.

Ostatnim nagraniem Hani jest singiel “Na Nowo”, który piosenkarka nagrała wspólnie z raperem Jackiem MEZO Mejerem. Teledysk do tej piosenki miał swoją premierę w kwietniu 2014.

 

Zapraszamy na stronę Hani: http://www.haniastach.pl/
Photo. Arcadius Mauritz