ARTcoaching dla muzyków

to otwarty warsztat artcoachingowy, podczas którego dowiecie się m.in.

-na czym polega praca z artcoachem,
-jakie daje efekty
-jak wpływa na budowanie samoświadmowości
-jak może wpłynąć na rozwój kariery artystycznej,

Ponadto:

-konkretnie sprecyzujecie swoje cele długo i krótkoterminowe
-wstępnie określicie plan ich realizacji

Warsztat ma na celu wspieranie zawodowych muzyków w świadomym budowaniu ścieżki zawodowej.

Koszty wydarzenia pokrywane są przez organizatorów, dlatego warsztat jest bezpłatny dla uczestników.

Zapraszamy zawodowych muzyków, którzy chcą, aby ich kariera rozwijała się dynamiczniej i sprawniej.

Warsztat poprowadzi Paulina Kwitakowska certyfikowany ARTcoach i trener umiejętności miękkich. Paulina jest magistrem Zarządzania Biznesem oraz doktorantką na Wydziale Zarządzania UŁ. Prowadzi firmę SumaSum. ART+coaching, wspierając artystów w spełnianiu ich marzeń i realizacji celów. W pracy często wykorzystuje techniki pobudzania kreatywności. Uważa, że jeśli nie ma rozwiązania to znaczy, że nie ma też problemu;)

Wstęp na warsztat jest bezpłatny.
Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o zapisy mailowe pod adresem: paulina@sumasum.pl

Warsztat odbędzie się w sobotę 7 listopada, godz. 11- 13,
w Music School na ul. Brackiej 22/23 w Warszawie.

Więcej informacji o prowadzącej i artcoachingu możecie znaleźć www.sumasum.pl