Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Sztuka łączy ludzi, a między muzyką a teatrem iskrzyło zawsze. Dlatego Teatr Capitol i Music School postanowili wspierać się wzajemnie, aby w szerszym gronie propagować idee które są dla nas ważne.

Dzięki współpracy z Teatrem Capitol będziemy mieli dla Was bilety na spektakle– koniecznie zalajkujcie nasz fanpage na Facebooku oraz zapiszcie się na newsletter, aby nie umknęły Wam ważne informacje.

 

Już niedługo ogłosimy na Facebooku konkurs, w którym będzie można wygrać bilety na spektakle „Następnego dnia rano” oraz „Klub mężusiów”!

 

Zachęcamy również o udziału w przedstawieniach, obecnie polecamy:

-„Pomalu, a jeszcze raz!”- polsko-czeską komedię z Hanną Śleszyńską, Olgą Bończyk oraz Krzysztofem Tyńcem,
-„Kiedy kota nie ma”- znakomitą brytyjską komedię sytuacyjną z Katarzyną Skrzynecką oraz Wojciechem Wysockim,
-„Przekręt (nie)doskonały”- świetną komedię z Katarzyną Kwiatkowską, Rafałem Cieszyńskim oraz Łukaszem Nowickim.

Zapraszamy również na wydarzenia dla kobiet z cyklu spotkań „Kapitalne kobiety”– dobre drinki, smaczny poczęstunek, premierowe spektakle, spotkania z aktorami i loterie wizytówkowe- więcej informacji: http://www.scenacapitol.pl

W repertuarze teatru znajdują się spektakle dla dorosłych o charakterze komedii romantycznych, komedii kryminalnych, fars, monodramów. W teatrze wystawiane są bajki dla dzieci, kabarety oraz okolicznościowe koncerty jazzowe czy występy chórów.