Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Zapraszamy na Koncert Marzeń, podczas którego wystąpią muzycy uczący się grać i śpiewać w Music School.

Za wsparcie naszego Koncertu bardzo dziękujemy Partnerom: BIBI DAY SPA, CUD Grochów, Made By You, Zielony Kot oraz Oasis Beauty Day Spa. Nasi Partnerzy ufundowali nagrody, które zostaną rozlosowane wśród publiczności.

BIBI DAY SPA

Pomagamy odetchnąć, poprawić humor i się zrelaksować. Dążymy do tego, aby każdy nasz gość był dopieszczony, zrelaksowany i zadowolony z efektów. Zabiegi i rytuały na twarz, podstawowe zabiegi kosmetyczne i niesamowite ceremonie na ciało, gwarantują chwilę oddechu i zapomnienia od codziennego, otaczającego nas zgiełku.
CUD GROCHÓW
Studio Rozwoju i Edukacji to wyjątkowe miejsce na Pradze Południe zajmujące się holistycznym wsparciem w rozwoju człowieka
w obszarach CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY. Wspieramy rozwój człowieka zarówno poprzez szereg konsultacji indywidualnych ze specjalistami (np. psychoterapia, coaching), poprzez zajęcia pracy z ciałem (np. joga, tai chi, czikung), jak i liczne warsztaty i szkolenia czy grupy rozwojowe (np. krąg kobiet).
CUD GROCHÓW
Studio Rozwoju i Edukacji to wyjątkowe miejsce na Pradze Południe w Warszawie zajmujące się holistycznym wsparciem w rozwoju człowieka w obszarach CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY.
Naszą ideą jest kompleksowość – wychodzimy z założenia, że człowiek jest integralną całością, a realne wsparcie to takie, które bierze pod uwagę wszystkie te obszary. Poprzez zmianę na różnych poziomach jednocześnie, rozwój jest harmonijny, w zgodzie z naturą, wartościami i indywidualnymi potrzebami. Podążanie za sobą i zaopiekowanie całości siebie jako człowieka powoduje też, że zachodzące zmiany są zdecydowanie bardziej trwałe i skuteczne.
Wspieramy rozwój człowieka zarówno poprzez szereg konsultacji indywidualnych ze specjalistami, poprzez zajęcia pracy z ciałem, jak i liczne warsztaty i szkolenia, grupy rozwojowe i grupy wsparcia.
CIAŁO: Praca z ciałem, na którą zapraszamy to m.in. joga, qi gong, terapia tańcem i ruchem, zajęcia z technik relaksacyjnych, praca z głosem czy masaż. Te zajęcia pozwalają lepiej poznać swoje ciało, jego ograniczenia i potrzeby, oswoić i nauczyć się z nim żyć w przyjaźni.
UMYSŁ: Nasi specjaliści z różnych dziedzin z chęcią wspierają w rozwoju osobistym, pokonywaniu trudności życiowych i dbaniu o swoje potrzeby. W naszym ośrodku można spotkać się z m.in.psychologiem, psychoterapeutą, life i business coachem, terapeutą uzależnień, mediatorem rodzinnym itp.
DUSZA: To przestrzeń dla rozwoju emocjonalnego i duchowego. Organizujemy liczne warsztaty psychoedukacyjne, zajęcia związane z medytacją, pranajamą czy technikami uważności mindfulness, prowadzimy grupy wsparcia itp.
Ośrodek CUD Grochów powstał z pasji do pracy z ludźmi i chęci niesienia wsparcia zarówno osobom poszukującym rozwoju, jak i osobom w kryzysie.
www.cudgrochow.pl
Nagrodą jest voucher na holistyczny karnet CUD Grochów: 4 wejścia na zajęcia pracy z Ciałem, Umysłem i Duszą.
MADE BY YOU
MadeByYou Sam pomaluj ceramikę to pracownia w której nauczysz się malować i ozdabiać ceramikę. Miejsce dla osób które cenią sobie własnoręcznie wykonaną pracę i chcą w sposób kreatywny spędzić swój czas. Jest tutaj ponad 100 różnorodnych form ceramicznych takich jak: kubki, talerze, miseczki, figurki kafelki…. które po wypaleniu staną się naczyniami użytkowymi.
MadeByYou
Sam pomaluj ceramikę to wyjątkowe miejsce, w którym nauczysz się malować i ozdabiać ceramikę: figurki, kubki, talerze, miski… Do wyboru czeka na Ciebie ponad 100 różnorodnych form ceramicznych. W tutejszej pracowni znajdziesz wszystkie potrzebne materiały, dzięki którym sam lub z pomocą prowadzących, możesz ozdobić wybraną ceramikę. Do dyspozycji masz formy ceramiczne, farby, szablony, stemple, książki z inspiracjami, przykłady różnorodnych technik zdobienia, fartuchy i pędzle. Istnieje wiele technik, które nawet osobom zupełnie początkującym nie tylko nie sprawią trudności, lecz także dadzą wiele satysfakcji. Efekty Twojej pracy utrwalą się po szkliwieniu i wypalaniu. Wykonane prace nadają się do codziennego użytku czyli np. z kubków można pić, z talerzy jeść.
MadeByYou to miejsce dla osób w każdym wieku. Daje możliwość kreatywnego spędzania wolnego czasu czy artystycznej imprezy urodzinowej.
MadeByYou Sam pomaluj ceramikę to niezliczona ilość pomysłów na Twoją autorską, oryginalną, trwałą i wyjątkową pamiątkę.
ZIELONY KOT
Zielony Kot to klimatyczne miejsce z niebanalną biżuterią srebrną i modową znajdujący się już od 34 lat przy Chmielnej 26 w Warszawie. Sklep oferuje biżuterię zgodną z najnowszymi trendami mody jak i ponadczasową klasykę, unikatowe wzory znanych projektantów lub wytwarzane w krótkich seriach, zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Sklep Zielony Kot jest wyjątkowym miejscem, w którym biżuteria artystyczna doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy, a nasi Klienci otrzymują przedmiot unikatowy, niepowtarzalny. Zarówno w naszym salonie przy ul. Chmielnej 26 w Warszawie jak i w sklepie internetowym www.zielonkot.pl odnajdą Państwo pełen asortyment w dobrym stylu i zaspokajający różne gusta. Szukamy inspiracji w najnowszych tendencjach świata i uważnie wsłuchujemy się w wymagania naszych klientów. Wieloletnia współpraca z projektantami i stylistami daje nam szansę zaspokojenia najbardziej różnorodnych gustów. Każdy z naszych klientów znajdzie tu coś dla siebie tak pod względem stylu jak i ceny, Oferujemy biżuterię z metali szlachetnych (srebro, tytan) i innych (alpaka, miedź, stal chirurgiczna) wykonaną ręcznie, wg indywidualnych projektów biżuterię artystyczną, ale też oferujemy wzory seryjne – także z dodatkiem kamieni półszlachetnych i bursztynów, cyrkonii i granatów oraz szkła i kryształów. Proponujemy też wzory wykonane z surowców naturalnych (skóra, drewno, kość, ceramika, tkaniny itp.) pereł (naturalnych i sztucznych), oraz z kolorowych tworzyw sztucznych i z żywicy. Nasi stali klienci otrzymują Kartę Naszego Klienta uprawniającą do 7% rabatu na zakupy.
Nagrodą jest unikatowy naszyjnik zaprojektowany i wykonane przez artystę plastyka. Zrobiony jest z alpaki częściowo złoconej  i częściowo przyciemnionej, finezyjnie grawerowany w niepowtarzalny wzór.
OASIS BEAUTY BAY SPA
Naszym priorytetem jest wyjątkowa dbałość o satysfakcję klienta, dlatego współpracujemy z
ekskluzywnymi markami jak DECLEOR, FORLLE’D, SESDERMA oraz stale podnosimy swoje kwalifikacje.
Kreujemy autorskie zabiegi, które są połączeniem tradycyjnych oraz nowoczesnych metod pielęgnacji
ciała.
Nagroda: 2 zaproszenia na masaż karmelowy.