Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Zapraszamy na Noc Muzeów do naszego Partnera – Warszawskiej Opery Kameralnej!

Noc Muzeów/ Tajemniczy Ogród Mozarta

Warszawska Opera Kameralna

Al. Solidarności 76b,

00-145 Warszawa

Czas – 16:00-1:30

 

20 maja od godziny 16:00 do 21 maja o 1:30 Noc Muzeów z Warszawską Operą Kameralną, to uwertura i prolog do najbliższego, już XXVII Festiwalu Mozartowskiego. Tej nocy zapraszamy przed Teatr i do Teatru, by delektować się muzyką Mozarta w wykonaniu znakomitych artystów WOK w Tajemniczym Ogrodzie Mozarta /patio przed teatrem/, a także na scenie teatru.

Pokazy dla najmłodszych, iluminacje świetlne, projekcje i wizualizacje na fasadzie teatru, wystawa historycznych zdjęć i plakatów pokazujących historię i dokonania WOK na przestrzeni lat, kameralne wykonania dzieł Mozarta jak również występy Artystów WOK oraz orkiestry MACV, to tylko niektóre punkty programu jakie Warszawska Opera Kameralna przygotowała na tę wyjątkową noc.

Warszawska Opera Kameralna zaangażowała się również w pomoc dla Pani Aleksandry Wesołowskiej – stałej bywalczyni Warszawskiej Opery Kameralnej, znakomitej młodej dziennikarki, która choruje na Stwardnienie Boczne Zanikowe.

Chcąc pomóc Oli zapraszamy Państwa do odwiedzin Warszawskiej Opery Kameralnej już od godziny 16.00  oraz do zakupu cegiełek, płyt i na loterię, z której dochód przekazany zostanie na leczenie Oli.

https://www.siepomaga.pl/olawesolowska

 

Zaczynamy od godziny 16.00 blokiem przygotowanym specjalnie dla dzieci:

Studio Festiwalowe dla najmłodszych – 16.00 – 19.00 –  dwa spektakle oraz spotkania z artystami, zdjęcia, zwiedzanie teatru:

-godz. 16.00 – Papageno, czyli bajka o zaczarowanym flecie

po spektaklu: Familijne Studio Festiwalowe /Oranżeria/

– godz. 17.30  – Papageno, czyli bajka o zaczarowanym flecie

po spektaklu: Familijne Studio Festiwalowe /Oranżeria/

 

Od godziny 19.00 do 1.30 sceną Teatru oraz Tajemniczym Ogrodem zawładnie muzyka Mozarta. Wydarzenia będą odbywały się w 30 minutowych blokach.

Zapraszamy do  Zaczarowanego Ogrodu Mozarta przez Teatrem WOK, na scenę główną Teatru oraz do foyer teatru.

W programie wydarzenia występy Gwiazd Warszawskiej Opery Kameralnej z towarzyszeniem orkiestry MACV – grającej na instrumentach dawnych, recital fortepianowy, koncerty kameralne, spotkania z artystami i wspaniała iluminacja ogrodu oraz niezapomniane wizualizacje na fasadzie teatru.

Przygotowaliśmy dla Państwa również wystawę zdjęć pokazujących historię Warszawskiej Opery Kameralnej.

Zapraszamy serdecznie. To będzie niezapomniana noc.

Szczegółowy program www.operakameralna.pl/nocmuzeow2017