Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy Znak Jakości KidZone! Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, które jest potwierdzeniem pracy, jaką wkładamy w doskonalenie naszej oferty dla najmłodszych Uczniów Music School. Dzięki naszej szkole dzieci zakochują się w muzyce- bez zbędnego stresu, w przyjaznej atmosferze robią postępy w grze na instrumencie, nauce śpiewu czy logopedii.

Chociaż jesteśmy szkołą dla dorosłych, każdego dnia uczą się u nas również dzieci- najmłodsze mają nawet 3 lata. Cieszymy się, że odpowiadamy Państwu nie tylko na te dorosłe potrzeby, ale też, że spełniamy wymagania maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dziękujemy Państwu za zaufanie!!

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że zgłoszenie firmy Music School do IV edycji projektu Znak Jakości KidZone zostało zweryfikowane pozytywnie. Tym samym Music School uzyskała certyfikat Znak Jakości KidZone, edycja 2015.

Znak Jakości KidZone jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które w codziennych działaniach dążą do osiągania najwyższej jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Poprzez przyznawane wyróżnienie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców poszukujących najkorzystniejszej oferty dla swoich dzieci, jak również zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia jakości w swojej codziennej działalności.

Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług. Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości.

Z poważaniem,
Anna Kudiura
Prezes Zarządu KidZone