Nauka na instrumentach to coraz częściej wybierany benefit.

„W imię filozofii work-life balance pracodawcy wciąż uatrakcyjniają ofertę benefitów dla swoich pracowników. Większość z nich dotyczy atrakcyjnego spędzania wolnego czasu poza pracą. Wciąż najpopularniejsze są karty sportowe, ale coraz częściej można znaleźć także coś dla ducha.

– Od niedawna firma Benefit Systems oferuje swoim pracownikom możliwość nauki gry na instrumentach – informuje Izabela Pipka, dyrektor HR w Benefit Systems. – Pracownicy mogą wybrać wspomniane lekcje z oferty programu kafeteryjnego.

Na naukę nigdy nie jest za późno, więc szybko okazało się, że wiek nie stanowi przeszkody do podjęcia muzycznego wyzwania”- zapraszamy do przeczytania całego artykułu o muzycznych benefitach dla pracowników na stronie: http://benefit.natemat.pl/154221,benefity-w-rytm-muzyki

Jesteś zainteresowany poznaniem naszej muzycznej oferty? Honorujemy karty i kupony licznych partnerów: m.in. Benefit Systems, Sodexo, Edenred, Bonus Systems. Przygotowujemy również muzyczne warsztaty dla firm oraz pomagamy w przygotowaniu występów podczas imprez firmowych. Muzyczne benefity dla pracowników to coś, w czym z chęcią i radością pomożemy. Zapraszamy do współpracy.