Music School & Djembe Planet wchodzą w alians strategiczny w zakresie prowadzenia kreatywnych, integrujących warsztatów bębniarskich dla managerów. Music School dobiera do współpracy tylko najlepsze, sprawdzone firmy, które z doświadczeniem i sukcesami wspierają świat biznesu. Dla Djembe Planet jest to bardzo atrakcyjna możliwość współpracy z największą w Polsce szkołą muzyki dla osób z klasy biznes. Na aliansie skorzystają oczywiście najbardziej klienci biznesowi, którzy poszukują najlepszej oferty warsztatowej.

Djembe Planet:

Prowadzone przez Djembe Planet autorskie warsztaty integracyjne z wykorzystujące afrykańskie bębny mają na celu eliminowanie barier interpersonalnych, integrację i motywowanie zespołu., budowanie ducha zespołu. Świetny sposób na wspólne spędzenie czasu podczas spotkań firmowych.

Wykorzystujemy grę na bębnach, która jest ponad wszelkimi podziałami, personalnymi, organizacyjnymi i kulturowymi do tego aby usprawnić różne aspekty życia osobistego i zawodowego.
Djembe Planet zmienia ludzi i organizacje poprzez muzykę i rytm. Nasze programy angażują ciało, umysł i emocje.

Proponujemy niezapomniane wydarzenia, które inspirują i motywują do działania, poprawiają komunikację oraz wzmacniają pozycję lidera.

Djembe Planet łączy w swej działalności najstarszy i najbardziej energetyczny instrument, jakim jest bęben, z najnowszymi narzędziami wspomagającymi zarządzanie zasobami ludzkimi. Wiedzę z obszaru budowania i kierowania zespołem wspieramy warsztatami muzycznymi aby potwierdzić jej skuteczność w działaniu. Bęben od tysiącleci był narzędziem służącym do integrowania społeczności, komunikowania a także uzdrawiania. Dlatego łącząc rytm z wiedzą i doświadczeniem psychologicznym i biznesowym oferujemy niesamowicie skuteczne programy usprawniające pracę i relacje w każdej organizacji.

Firma Djembe Planet jest w stanie zaangażować do wspólnej zabawy jednocześnie od 10 do 500 uczestników, podczas której każdy otrzymuje instrument muzyczny i bierze udział w tworzeniu skomplikowanego rytmu. Posiadamy największe w Polsce zaplecze oryginalnych i profesjonalnych instrumentów etnicznych, które cały czas się powiększa (afrykańskie bębny, dzwonki, tamburyna, shakery itp.).