Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Z radością i dumną ogłaszamy, że naszym nowym Partnerem został Teatr Wielki Opera Narodowa. To dla nas bardzo ważne, że tak wspaniała instytucja wspiera nas w działaniach mających na celu spełnienie muzycznych marzeń dorosłych osób, które pragną grać na instrumencie lub śpiewać.

To dla nas bardzo ważne, aby mieć wsparcie Opery Narodowej, ponieważ planujemy nowe projekty wspierające rozwój muzyczny naszych Uczniów, o szczegółach będziemy informować po Nowym Roku. Również z ogromną radością i entuzjazmem podchodzimy do tej współpracy- jest to znak, że również dla tak znaczących instytucji jak Opera Narodowa nasze plany spełniania muzycznych marzeń osób w każdym wieku są jak najbardziej realne i wartościowe! Bardzo dziękujemy Operze za zaufanie i wiarę w ideę Music School!

Pierwszą niespodzianką dla naszych Uczniów obecnych i przyszłych jest podwójny bilet na „Lohengrin”- bilet do wygrania na naszym fanpage`u na Facebook`u- konkurs trwa do 19.12, zachęcamy do wzięcia udziału.