Skrzypce to instrument, z którego można wydobyć bajeczne dźwięki. Dlatego wielu osobom marzy się nauka gry na skrzypcach. Jeśli i Ty należysz do tej grupy, postaw na lekcje skrzypiec w Music School. Niezależnie od tego, ile masz lat i na jakim poziomie zaawansowania jesteś, nasza szkoła gry na skrzypcach pomoże Ci stać się wirtuozem tego instrumentu.

Jak wyglądają nasze lekcje skrzypiec?

Wiele osób marzy o tym, aby nauczyć się grać na instrumencie, ale ma pewne obawy związane z tym, jak wyglądają zajęcia. Dlatego właśnie chcemy Ci pokazać, jak wygląda nauka gry na skrzypcach w Music School.

Wszystkie zajęcia prowadzone są indywidualnie, a program zajęć dostosowany jest do zainteresowań oraz predyspozycji osoby, która zaczyna naukę. Nieznajomość nut czy teorii muzyki nie jest dla nas problemem. Jedyne co tak naprawdę jest konieczne, to miłość do muzyki i chęć, aby nauczyć się grać na instrumencie. Niezależnie od tego, czy chcesz to zrobić w ramach rozluźnienia po pracy, czy też spełnienia marzeń z dzieciństwa – nasza szkoła gry na skrzypcach jest do Twojej dyspozycji. Nie chcemy być gołosłowni, dlatego przygotowaliśmy materiał video, pokazujący jak wyglądają lekcje skrzypiec pod okiem naszego nauczyciela.

Już teraz zobacz, jak wygląda nauka gry na skrzypcach w Music School!

Kliknij, by obejrzeć fragment lekcji próbnej gry na skrzypcach.
Zajęcia prowadzi zawodowy muzyk – Piotr Gadzina.

Music School to jedyna w Polsce szkoła muzyki dla osób z klasy biznes. Skorzystaj z naszej oferty między innymi, jeśli potrzebna Ci dobra szkoła gry na skrzypcach.

Dzięki nowatorskiemu podejściu do nauczania, jesteśmy w stanie nauczyć grać na skrzypcach dorosłe osoby, które wcześniej nie miały w dłoni instrumentu czy nie potrafią czytać nut. Zobacz, jak wygląda lekcja, a następnie przyjdź do nas i poczuj niesamowitą radość z gry!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o ofercie Music School lub umówić się na lekcję próbną – skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Music School
Bracka 22/23