Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Ewa Maria Hordejuk- właścicielka Music School została finalistką konkursu Bizneswoman Roku 2014.

Ewa zaczęła pracę w Music School w 2012 roku. Na początku pracowała w sekretariacie, po roku została awansowana na managera szkoły. Od kwietnia 2014 roku prowadzi Music School jako właścicielka. Przez niecały, intensywny rok prowadzenia szkoły, nawiązaliśmy współpracę z prawie czterdziestoma firmami, które rekomendują Music School. Obecnie z usług nauki w Music School korzysta co miesiąc około sto pięćdziesiąt osób. Współpracujemy z ponad trzydziestoma profesjonalnymi, aktywnymi zawodowo muzykami, posiadającymi doskonałe wykształcenie i doświadczenie w nauczaniu.

Konkurs Bizneswoman Roku 2014 ma na celu nagrodzenie kandydatki, kierując się kryteriami: przedsiębiorczości, innowacyjności, wyników finansowych, pasji i wytrwałości w realizacji wyznaczonego celu.

Ewa chętnie wspiera radą osoby, które stawiają pierwsze kroki we własnym biznesie, chętnie dzieli się kontaktami do sprawdzony dostawców, czy wprowadza młodych przedsiębiorców w towarzystwo własnych partnerów biznesowych. Więcej informacji: http://www.forbes.pl/finalistki-vi-edycji-konkursu-bizneswoman-roku-wybrane,artykuly,189565,1,1.html