Chcesz pokazać się światu?
Teraz masz okazję!

Jeśli masz dość zwykłych karaoke, podczas których większość występów pozostawia wiele do życzenia- weź udział w naszym przeglądzie!

Szukamy osób, które fajnie śpiewają, mają w sobie to „coś”- jeśli wiesz, o co chodzi- koniecznie zgłoś się do nas!

Jack’s Cinema, Music School, Dźwiękownia oraz wytwórnia delphy records połączyły siły, aby pomóc młodym, zdolnym wokalistom zaistnieć na muzycznym rynku!

Czeka na Ciebie nie tylko występ na prestiżowym karaoke, na którym wystąpią najlepsi, ale również atrakcyjne nagrody, które pomogą rozwinąć Twój talent i otworzą drogę do muzycznej kariery!

Nie pozwól, aby Twój talent się zmarnował! Pokaż się światu!

Jak będzie wyglądało karaoke?

W pierwszy etapie prosimy wszystkich chętnych, o przesłanie swojego nagrania na biuro@szkola-muzyki.pl do 28 marca 2016 roku.

Prosimy o przesłanie coverów, nie nagrań autorskich. Wybierz dwie piosenki, w których dobrze się czujesz i wyślij je do nas. Masz szansę zaprezentować je podczas naszego wieczoru Karaoke!

Nagranie nie musi być w extra jakości, ważne, żeby było Cię słychać 😉

Sposód osób, które prześlą do nas nagrania, wybierzemy najlepszych, których zaprosimy na występ 7 kwietnia w Jack’s Cinema.

Do wygrania ciekawe nagrody- więcej szczegółów wkrótce.

Czekamy na Ciebie!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/241983249472461/