Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Music School przystąpiła do programu Instrument w Dobrym Nastroju. Dbamy o nasze instrumenty i wierzymy,  że propagowanie informacji na temat pielęgnacji instrumentów jest niezwykle ważne!

Myślą przewodnią Programu INSTRUMENT W DOBRYM NASTROJU jest pragnienie podniesienia świadomości użytkowników pianin i fortepianów w zakresie poprawnego ich użytkowania; aby muzyka mogła być piękna, a zachęta do twórczości i satysfakcja z muzykowania była optymalna, przepełniona radością. Sumienne stosowanie kilku naprawdę prostych prawideł, które możemy nazwać dobrymi obyczajami, czy kulturą dbania o instrumenty, może sprawić, że nasze muzyczne „pociechy” będą nam służyć wiele, wiele lat, a muzyka w naszych domach, czy salach koncertowych, stanie się naprawdę przyjemnością, dla samych muzyków, słuchaczy i oczywiście dla naszych instrumentów 🙂

Dodatkową korzyścią z uczestnictwa w Programie są atrakcyjne rabaty dla naszych uczniów: 10% zniżki na wykonywane usługi strojenia i korekty pianin i fortepianów oraz 5% zniżki na zakupy wszystkich instrumentów z bogatej oferty.

Poznaj dobre rady, które należy stosować, aby instrument był zawsze w dobrym nastroju:

IWDN_Zagadnienia_programu_01.09.2015