Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Music School, jako jedyna w Polsce szkoła muzyki dedykowana osobom z klasy biznes, wciąż budzi zainteresowanie mediów. Jako „badacze” trendu (o którym wspominaliśmy już w ósmym numerze „Presto. Prosto o muzyce klasycznej„) panującego wśród średniej i wyższej kadry zarządzającej, wybierającej coraz częściej muzykę jako formę relaksu po pracy, cierpliwie odpowiadamy o naszej pracy w kolejnych wywiadach 🙂

Na portalu „Biznes z klasą” ukazał się wywiad z Ewą, właścicielką Music School. Przeczytacie tam o historii szkoły, zmianach które zostały wprowadzone w ciągu ostatniego roku oraz planach na przyszłość.

Polecamy: http://bizneszklasa.pl/2015/05/15/3537/

Poniżej fragment wywiadu:

Dla kogo dedykowana jest oferta Pani szkoły?

Music School to jedyna w Polsce szkoła muzyki dedykowana osobom z klasy biznes. Między nami mówiąc, to również jedyna szkoła tak silnie dedykowana dorosłym w ogóle. Jesteśmy dla osób, które kiedyś uczuły się grać na instrumencie, ale wybrały inną drogę zawodową i teraz, po latach, chcą wrócić do muzyki. Naszymi uczniami są też osoby, dla których zajęcia w Music School to pierwszy kontakt z instrumentem w życiu. Zawodowi muzycy są w stanie tak pokierować nauką dorosłej osoby, aby w przyjemnej atmosferze mogła spełnić muzyczne marzenia.

Uczą się u nas przedsiębiorcy, członkowie zarządów dużych spółek, lekarze, prawnicy, politycy, dziennikarze, celebryci. O każdej z tych osób można powiedzieć, że to „człowiek sukcesu”- łączy ich determinacja do osiągnięcia celu, samodyscyplina, konsekwencja w działaniu oraz ogromna pasja do muzyki. Te wszystkie cechy są widoczne podczas nauki gry na instrumencie, co przecież nie jest prostą sprawą. A przy tym wszystkim to przewspaniali, sympatyczni ludzie, obdarzeni ogromną wrażliwością.