Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Marzysz o nauce w Berklee College of Music? Dzięki nam dowiesz się, jak przygotować się do aplikacji oraz jak wyglądają studia na tej jednej z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Zapraszamy na jednorazowe warsztaty w Music School!

O procesie rekrutacyjnym, studiowaniu, uzyskaniu stypendium opowie Agata Kuliś.

Zapraszamy na wykład i warsztaty, które odbędą się 26 marca w Music School w Warszawie (ul. Bracka 22/23). Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 25 zł. Jest tylko kilka miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Warto śledzić nas na Facebooku, ponieważ pierwsza godzina spotkania będzie streamingowana. Będzie można zadawać pytania.

Zapraszamy muzyków, którzy myślą o wyjeździe do Berklee – przyjdź i przekonaj się, co u nauce w tym miejscu myśli osoba, która tego doświadczyła.

AGENDA SPOTKANIA:

17:00 – 18:00 – Agata opowie o tym, co zadecydowało o tym, że dostałą się do Berklee. Wydarzenie będzie streamingowane na Facebooku. Będziemożna zadawać pytania, na które Agata postara się udzielić odpowiedzi.

18:00 – 20:00 Warsztaty dla obecnych stacjonarnie, ćwiczenia, sesja pytań i odpowiedzi.

Podczas warsztatów poznasz elementy procesu rekrutacyjnego na artystyczny kierunek amerykańskich uczelni, w tym do Berklee College of Music. Omówione zostaną etapy przesłuchania oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiesz sie jak kreatywność ma sie do przedsiębiorczości, poznasz możliwości stypendialne i podstawowe różnice w kształceniu w Polsce.

AGATA KULIŚ

Agata Kuliś – wokalistka, autorka piosenek, stypendystka Berklee
College of Music (Boston, MA, USA). Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w krakowskich ośrodkach – PSM I st. im. St. Wiechowicza w klasie fortepianu i PSM II st. im. M. Karłowicza w
klasie śpiewu. Następnie podjęła studia muzyczne na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Jest tak
że absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jest laureatką m.in. European Tour / Berklee College of Music
Scholarship (2013r.), Berklee International Grant (2014r.) oraz
nagrody słuchaczy polskiego Radio Rampa w Nowym Jorku (2015r.).

Pracowała m.in. z Armstedem Christianem, Maureen McMullan, Walterem Beeasleyem, Gabrielle Goodman, Annette Philip.

Na przestrzeni działalności artystycznej koncertowała oraz prowadziła warsztaty wokalne w Europie, w Stanach Zjednoczonych oraz w Kenii. Na debiutanckiej płycie „Come a little closer” znajdują się utwory z gatunku R&B i smooth jazz.

Fotografia w tle wydarzenia: pic: Taiga Kunii