Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Music School pomaga- tym razem schronisku Korabiewice.

Postanowiliśmy musicschoolowo zaadoptować psa ze schroniska w Korabiewicach. Niestety okazało się, że niektóre osoby z zespołu mają uczulenie, dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystać alternatywne metody i adoptować… wirtualnie.

Lis to młody (ok. 3-letni), piękny pies średniej wielkości (waży ok. 18 kg). Lis początkowo był psem bardzo lękliwym i wycofanym, trzymającym się z dala od ludzi, obecnie wolontariusze ze schroniska pomagają mu przyzwyczaić się do ludzi. Mamy nadzieję, że Lis szybko przekona się, że współpraca z człowiekiem to korzystne rozwiązanie jego obecnej sytuacji i będziemy mogli pomóc mu znaleźć prawdziwy dom.

Piękny, prawda?

I Ty możesz pomóc! Jak to zrobić? Oczywiście najlepiej, jeśli możesz zabrać korabiewickiego psa do domu i otoczyć go miłością, której potrzebuje najbardziej. Jeśli nie, warto pamiętać, że Korabiewice utrzymują się z darowizn ludzi dobrej woli i każda pomoc finansowa jest dla schroniska na wagę złota (niemalże dosłownie). Aby wspomóc podopiecznych schroniska, można zorganizować zbiórkę karmy dla zwierząt, lub zaadoptować wirtualnie przyjaciela, zobowiązując się do comiesięcznych przelewów na pełną miskę. Można również doraźnie dokarmiać zwierzęta, uczestnicząc w licytacjach na Allegro, gdzie można kupić „pełną miskę” już za 2 zł. Stanowczo polecamy takie rozwiązanie osobom, które z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na czworonożnego współlokatora, a zależy im na dobru zwierząt.