ZUZANNA SZWEDA

Wiola - nauka śpiewu w Warszawie

Zuzanna Szweda – jest absolwentką Katowickiej Akademii Muzycznej na Wydziale Wokalno- Aktorskim w klasie śpiewu prof. Feliksa Widery i mgr Kariny Skrzeszewskiej. Ukończyła również studia magisterskie na Wydziale Wokalno – Aktorskim na Akademii Muzycznej w Łodzi, specjalność: musical i choreografia.

Brała udział w przedstawieniach w Operze Śląskiej w Bytomiu, np. w przedstawieniu operowym pt. „Bal Baśni” Józefa Świdra. Koncertowała również z chórem Wydziału Wokalno- Aktorskiego na Śląsku. Zdobyła I nagrodę na Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Brała udział w wielu polskich i zagranicznych Festiwalach Muzycznych.

Uczestniczyła w licznych warsztatach z zakresu wokalistyki estradowej, dzięki temu porusza się swobodnie w każdej stylistyce muzycznej. Prowadziła warsztaty wokalne i taneczne dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych. Współpracuje z wieloma Domami Kultury. Zuzanna ma bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć przygotowujących do występów na przeglądach muzycznych, konkursach i talent show.

Jeśli lekcje wokalu to coś, czego szukasz, to zajęcia z Zuzanną dodadzą Ci pozytywnej energii i pozwolą realizować hobby w miłej atmosferze.