Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Zajęcia wokalne

Śpiew jest dla Ciebie ważny i potrzebujesz wsparcia swojego talentu? Od zawsze marzysz o tym, żeby śpiewać, ale nigdy nie miałeś odwagi spróbować? Myślisz, że śpiewać mogą tylko ci którzy umieją?

Ci którzy umieją śpiewać, też kiedyś zaczynali od zera. Doszli do perfekcji dzięki chęciom, ćwiczeniom i ludziom którzy potrafili wydobyć, często głęboko skrywany talent.

Teraz właśnie oni, wykwalifikowani nauczyciele i trenerzy chcą pomóc Tobie w spełnieniu marzeń o śpiewaniu!

Sukces zależy tylko w 10% od talentu, a w 90% od ćwiczeń i motywacji. Chcemy udowodnić, że lekcje śpiewu mogą być wspaniałą przygodą.

Lekcje śpiewu w szkole muzyki dla dorosłych Music School w Łodzi prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, od pierwszych kroków i podstaw z emisji głosu, aż do pomocy przy przygotowaniach do castingów do telewizyjnego talent show. A o efekty, jakie przynosi nauka śpiewu dba nasza doświadczona kadra, troszcząc się także o to, by każda lekcja była dla Ciebie przyjemnością.

Najpierw zapraszamy Cię na lekcję próbną, która trwa 25 minut i kosztuje 35 zł. Po niej, jeśli oczywiście spodoba Ci się sposób w jaki uczymy, przedstawimy Ci możliwości dalszej nauki (jeśli chcesz poznać je już teraz, wystarczy, że wejdziesz na „cennik” w menu).