Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Voucher prezentowy to miesięczny pakiet wybranych zajęć wokalnych lub instrumentalnych.
W pakiecie miesięcznym są 4 lekcje 50-minutowe.

Dodatkowo korzystanie z sali do ćwiczeń w miesiącu, w którym odbywają się zajęcia, jest bezpłatne.

Możesz kupić voucher nie określając, o jakie zajęcia chodzi – to osoba obdarowana wybierze, jaki rodzaj zajęć ją interesuje. Możesz również określić, że chodzi o zajęcia gry na pianinie.

Co, jeśli okaże się, że prezent się nie spodoba? Możesz go zwrócić i odzyskać opłatę za kurs (nie zwracamy kosztu kuriera).

Voucher prezentowy można w tym roku kupić na cztery sposoby:

1) Możesz kupić od razu całość:

2) Możesz kupić voucher w ratach:

W tym roku nasz voucher wygląda tak:

prezent

Regulamin Świątecznego Vouchera Music School

 1. Regulamin określa zasady dotyczące promocji „Świątecznego Vouchera Music School”.
 2. Do niniejszego Regulaminu mają zastosowanie następujące definicje:
  1. Klient – osoba dokonująca zakupu Świątecznego Vouchera Music School;
  2. Obdarowany – osoba uprawniona do udziału w zajęciach w Music School, do której mają zastosowanie zasady opisane w Regulaminie szkoły;
  3. Voucher – dokument uprawniający Obdarowanego do udziału w zajęciach w Music School.
 3. Voucher można zakupić od 3.12.2017 do 17.12.2017 roku.
 4. Voucher obejmuje 4 lekcje po 50 minut do wykorzystania w danym miesiącu kalendarzowym.
 5. Klient może dokonać płatności za Voucher poprzez uiszczenie całej ceny – 350 zł albo poprzez uiszczenie opłaty w dwóch ratach: 50 zł w momencie zakupu oraz 300 zł do 10.01.2018.
 6. Klient ma możliwość zakupu Vouchera w formie elektronicznej, a także w formie papierowej.
 7. Jeżeli klient wybierze Voucher elektroniczny to jego wysyłka następuje w formie elektronicznej na adres e-mail podany przez Klienta.
 8. W przypadku, gdy Klient zdecyduje się na zakup Vouchera w wersji papierowej, Voucher jest wysyłany za pośrednictwem kuriera i pobierana jest opłata za wysyłkę w wysokości 15,00 zł, którą pokrywa Klient.
 9. Osoba obdarowana Świątecznym Voucherem Music School w celu wykorzystania Vouchera, a więc umówienia się na konkretny termin zajęć powinna zgłosić się co najmniej z wyprzedzeniem 1 dnia (od interesującego jej terminu zajęć) telefonicznie pod numerem 796 018 825 lub wysłać wiadomość e-mail na adres: biuro@szkola-muzyki.pl.
 10. Voucher może zostać zrealizowany od 2.01.2018 do 30.06.2018
 11. Osobę obdarowaną obowiązują takie same zasady, jak wszystkich uczniów Music School. Zasady te są szczegółowo opisane w Regulaminie szkoły dostępnym na stronie szkola-muzyki.pl
 12. Voucher zakupiony z siedziby Music School w Warszawie, może zostać wykorzystany tylko w tej siedzibie, ul. Brackiej 22/23, Warszawa.
 13. Osobę obdarowaną obowiązuje zasada, że lekcja odwołana w dniu, w którym została zaplanowana, przepada bez możliwości jej odrobienia i podlega opłacie. Klient przez dokonanie zakupu Vouchera oświadcza, że zapoznał się z tą zasadą i ją w pełni akceptuje.