Voucher świąteczny Łódź

Voucher prezentowy to miesięczny pakiet wybranych zajęć wokalnych lub instrumentalnych.
W pakiecie miesięcznym są 4 lekcje do wykorzystania w danym miesiącu kalendarzowym.

Dodatkowo wynajem sali do ćwiczeń w miesiącu, w którym odbywają się zajęcia, jest bezpłatny.

Możesz kupić voucher nie określając, o jakie zajęcia chodzi – to osoba obdarowana wybierze, jaki rodzaj zajęć ją interesuje. Możesz również określić, że chodzi o zajęcia gry na pianinie.

Co, jeśli okaże się, że prezent się nie spodoba? Możesz go zwrócić i odzyskać opłatę za kurs.

Voucher prezentowy można w tym roku kupić na cztery sposoby:

1) Możesz kupić od razu całość:

• 280 zł opłata za cały voucher z góry – wysyłka mailem, voucher do wydruku lub do odbioru osobistego w szkole.
    Voucher obejmuje 4 lekcje, z których każda trwa 50 minut.
    Voucher w tej formie możesz kupić tutaj, dzięki bezpiecznemu systemowi płatności Dotpay.
  • 180 zł opłata za cały voucher  z góry – wysyłka mailem, voucher do wydruku lub do odbioru osobistego w szkole.
    Voucher obejmuje 4 lekcje, z których każda trwa 25 minut.

2) Możesz kupić voucher w ratach:

• 50 zł teraz, a 230 zł w drugiej racie do 10.01.2018 – wysyłka mailem, voucher do wydruku lub do odbioru osobistego w szkole.
    Voucher obejmuje 4 lekcje, z których każda trwa 50 minut.
  • 50 zł teraz, a 130 zł w drugiej racie do 10.01.2018 – wysyłka mailem, voucher do wydruku lub do odbioru osobistego w szkole.
    Voucher obejmuje 4 lekcje, z których każda trwa 25 minut.

W tym roku nasz voucher wygląda tak (przykładowe dane dla filii w Warszawie):

prezent

Regulamin Świątecznego Vouchera Music School

1. Regulamin określa zasady dotyczące promocji „Świątecznego Vouchera Music School”.
  2. Do niniejszego Regulaminu mają zastosowanie następujące definicje:
    1. Klient – osoba dokonująca zakupu Świątecznego Vouchera Music School;
    2. Obdarowany – osoba uprawniona do udziału w zajęciach w Music School, do której mają zastosowanie zasady opisane w Regulaminie szkoły;
    3. Voucher – dokument uprawniający Obdarowanego do udziału w zajęciach w Music School.
  3. Voucher można zakupić od 3.12.2017 do 17.12.2017 roku.
  4. Klient może dokonać płatności za Voucher poprzez uiszczenie całej opłaty w wysokości 280 zł lub w dwóch ratach: 50 zł w momencie zakupu oraz 230 zł do 10.01.2018. Jest to voucher na 4 lekcje po 50 minut do wykorzystania w danym miesiącu kalendarzowym.
  5. Klient może dokonać płatności za Voucher poprzez uiszczenie całej opłaty w wysokości 180 zł lub w dwóch ratach: 50 zł w momencie zakupu oraz 130 zł do 10.01.2018. Jest to voucher na 4 lekcje po 25 minut do wykorzystania w danym miesiącu kalendarzowym.
  6. Klient ma możliwość zakupu Vouchera w formie elektronicznej, a także w formie papierowej.
  7. Jeżeli klient wybierze Voucher elektroniczny to jego wysyłka następuje w formie elektronicznej na adres e-mail podany przez Klienta.
  8. W przypadku, gdy Klient zdecyduje się na zakup Vouchera w wersji papierowej, może odebrać voucher osobiście w siedzibie szkoły do dnia 21.12.2017, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na odbiór.
  9. Osoba obdarowana Świątecznym Voucherem Music School w celu wykorzystania Vouchera, a więc umówienia się na konkretny termin zajęć powinna zgłosić się co najmniej z wyprzedzeniem 1 dnia (od interesującego jej terminu zajęć) telefonicznie pod numerem 733 869 020 lub wysłać wiadomość e-mail na adres: lodz@szkola-muzyki.pl.
  10. Voucher może zostać zrealizowany od 2.01.2018 do 30.06.2018
  11. Osobę obdarowaną obowiązują takie same zasady, jak wszystkich uczniów Music School. Zasady te są szczegółowo opisane w Regulaminie szkoły dostępnym na stronie szkola-muzyki.pl
  12. Voucher zakupiony z siedziby Music School w Łodzi, może zostać wykorzystany tylko w tej siedzibie, ul. Kościuszki 3, Łódź.
  13. Osobę obdarowaną obowiązuje zasada, że lekcja odwołana w dniu, w którym została zaplanowana, przepada bez możliwości jej odrobienia i podlega opłacie. Klient przez dokonanie zakupu Vouchera oświadcza, że zapoznał się z tą zasadą i ją w pełni akceptuje.