STASZEK MALANOWICZ

W 2006 roku ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. Józefa Elsnera w  Warszawie w klasie perkusji. Współpracował z takimi zespołami jak Hate z  którym nagrał 3 płyty (Morphosis, Erebos, Solarflesh) Kee Marcello, Arathyr, Belzebong z którymi zagrał łącznie ponad 300 koncertów w Krajach Europy, Ameryki Północnej, oraz Południowej grając przed takimi zespołami jak White Snake, Sepultura, Slayer, Kiss oraz wiele wiele innych. Czynnie również udziela się jako muzyk sesyjny. Nauczaniem zajmuje się od 8 lat ucząc zarówno najmłodsze dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Staś Malanowicz współpracuje również w ramach prowadzenia muzycznych obozów dla dzieci i młodzieży. Muzyk jest endorserem talerzy perkusyjnych Meinl, gra na produktach z serii Extreme Metal (hi-hat: 14″; crashe: 16″, 17″, 18″; chiny: 16″, 18″, ride: 20″) używa ponadto pedałów perkusyjnych Monolit Czarcie Kopyto.