Oferta dla firm

Odpowiadając na potrzebę kreatywnych, innowacyjnych firm, które pragną motywować i integrować zespoły w sposób oryginalny i rozwijający, stworzyliśmy ofertę dla firm.

Jako jedyni w Polsce oferujemy kompleksowe muzyczne świadczenia dla pracowników.

W ten sposób pomagamy firmom, które poprzez employer branding pragną pozyskiwać kreatywne, otwarte osoby do współpracy, stworzyć unikatowy program świadczeń socjalnych, wyjazdów integracyjnych oraz dodatków motywacyjnych. Spełnianie marzeń o śpiewie czy grze na gitarze, często o wiele bardziej odpowiada zainteresowaniom Państwa pracowników, niż karnet na basen czy gra w paintball. Jeśli marzycie o wspólnym wyjeździe na żagle, możecie spróbować wspólnej gry na bębnach na przystani!

Zapraszamy do kontaktu: ewa@szkola-muzyki.pl

W naszej ofercie znajduje się również szkolenie z emisji głosu.

Warsztaty wokalne dla pracowników?
Muzycy na imprezę firmową?
Oryginalny prezent dla managera w postaci kursu gry na saksofonie?

Jesteśmy do dyspozycji!