Emisja dla Vlogerek

Jesteś Youtuberką lub Vlogerką? Ważne jest nie tylko to, co mówisz, ale też to, JAK mówisz.

Możemy Ci w tym pomóc!

Nie wierzysz, że to, jak używasz swojego głosu wpływa na to, czy jesteś odbierana jako ekspertka? W takim razie wejdź na youtubowy kanał Ewy z Red Lipstick Monster (pewnie, że doskonale go znasz, ale porównaj pierwsze filmiki z najnowszymi). Ewa zrobiła niesamowity postęp w panowaniu nad swoim głosem – teraz opisywana jest jako jedna z najbardziej charyzmatycznych Youtuberek. Ma w sobie bardzo dużo energii i entuzjazmu, w jej wypowiedziach nie ma już przeszkadzających „eee” i „yyy” – jest ekspertką – była nią też na początku kręcenia filmów, ale zobacz, jak bardzo zmienił się jej wizerunek! Teraz jej głos jest dynamiczny a Ewa jest o wiele bardziej pewna siebie, niż 4 lata temu!

Jeśli masz wiedzę, którą chcesz dzielić się z innymi tworząc kanał na Youtubie czy kurs wideo, pamiętaj – wizerunek ekspertki musi być spójny! Pewnie sama nieraz widziałaś ciekawe filmy pod względem merytorycznym, ale osoba, która w nich występowała, wydawała się niepewna siebie, jej głos był cichy, przygaszony, przerywany przeszkadzającymi „eee” i „yyy”. Tak, my też to widzieliśmy, dlatego postanowiliśmy coś z tym zrobić!

Tak powstała oferta zajęć z emisji głosu i dykcji dla Vlogerek. Zajęcia są indywidualne, odbywają się w ustalonym terminie raz w tygodniu. Zajęcia prowadzą muzycy – logopedzi, którzy mają zarówno wykształcenie jak i doświadczenie we wspieraniu osób występujących publicznie. Jeśli Twój głos nie jest taki, jak byś chciała, lub chcesz poprawić swoją dykcję, aby być jeszcze bardziej przekonująca – skorzystaj z lekcji próbnej i sprawdź, czy możemy Ci pomóc! Lekcja próbna dykcji i emisji głosu trwa 50 minut i kosztuje 100 zł. Nasze zajęcia są objęte gwarancją zadowolenia, więc jeśli nie będziesz zadowolona z lekcji – zwrócimy Ci pieniądze 🙂

Napisz do nas lub zadzwoń i umów się na termin lekcji próbnej emisji głosu i dykcji dla Vlogerek– biuro@szkola-muzyki.pl, tel. 796 018 825.

(Inspiracją do stworzenia kursu dedykowanego Vlogerkom stała się jedna z naszych nowych Uczennic, która przyszła na zajęcia z emisji głosu, a kiedy nauczycielka zapytała dlaczego, padła odpowiedź: „Na snapach, które nagrywam, nie podoba mi się mój głos”. To Wy jesteście dla nas inspiracją, cieszymy się, kiedy możemy rozwiązać Wasze problemy! Ach, a jeśli jakimś cudem czytając to nie znasz jeszcze Red Lipstick Monster, to koniecznie sprawdź ten kanał – Ewa, która go prowadzi, robi to naprawdę dobrze!).