Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

LUDWINA „LUFA” POL

Pochodzi z Tarnowa. Absolwentka wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, specjalizacja – wokal. Współpracowała m.in z Lidią Kopanią (Toptrendy, koncerty), Kasią Cerekwicką (koncerty), Dodą(festiwal w Opolu, Toptrendy, Telekamery, Dvd), zespołem Łzy (festiwal w Opolu), zespołem Feel (Eska Music Awards, Gala Faktu), Natalią Lesz (koncerty, Toptrendy, Sylwester z Polsatem), Kasią Popowską (koncerty, Eska Music Awards,Lato Zet i Dwójki), zespołem 18 L (koncerty), zespołem KASA ( koncerty), Eweliną Flintą (festiwal w Opolu), zespołem Sofa (Festiwal w Opolu), Moniką Brodką (Baltic Festival), zespołem Leszcze („Nasza klasa bawi się” – Opole -nagroda publicznośći).

Pracowała także w programach telewizyjnych m.in: „Dzięki Bogu już weekend”, „Wakacje z Kabaretem w Szczecinie”,”16.Mazurksa Noc Kabaretowa”, „superStarcie”, czy „Droga do Gwiazd”.
Ludwina jest jurorem na wielu konkursach wokalnych, ekspertem w precastingach do programów „Idol” oraz „The voice of Poland”.

Zaraża muzyką i śmiechem z odległości kilometra, świetna Nauczycielka i świetna kobieta ! 🙂