Ludwina %22Lufa%22 Pol

Ludwina “Lufa” Pol

pochodzi z Tarnowa. Absolwentka wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, specjalizacja – wokal.

Współpracowała m.in z Lidią Kopanią (Toptrendy,koncerty), Kasią Cerekwicką(koncerty), Dodą(festiwal w Opolu, Toptrendy, Telekamery, Dvd), zespołem Łzy (festiwal w Opolu), zespołem Feel (Eska Music Awards, Gala Faktu), Natalią Lesz ( koncerty, Toptrendy, Sylwester z Polsatem), Kasią Popowską (koncerty,Eska Music Awards,Lato Zet i Dwójki), zespołem 18 L ( koncerty), zespołem KASA( koncerty), Eweliną Flintą (festiwal w Opolu), zespołem Sofa
( Festiwal w Opolu), Moniką Brodką (Baltic Festival), zespołem Leszcze (“Nasza klasa bawi się” – Opole -nagroda publicznośći).

Pracowała także w programach telewizyjnych m.in: “Dzięki Bogu już weekend”, “Wakacje z Kabaretem w Szczecinie”,”16.Mazurksa Noc Kabaretowa”, “superStarcie”, czy “Droga do Gwiazd”.

Ludwina jest jurorem na wielu konkursach wokalnych, ekspertem w precastingach do programów “Idol” oraz “The voice of Poland”.

Zaraża muzyką i śmiechem z odległości kilometra, świetna Nauczycielka i świetna kobieta ! 🙂

Ludwina