SŁAWEK POGODA

Sławek - lekcje gitary w Music School

Nasz pogodny (a jakże!) nauczyciel gitary. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Wychowanie Muzyczne. Współpracował z: No Limits, Antyradio Coverband, Que Passa, Cocotier, Acoustic Travel Band, Be Free, Made In Heaven, Piano 21, Motion Trio, Filharmonia Śląska, Teatr Rozrywki w Chorzowie, Filip Sojka, Paweł Marciniak, Przemek Kuczyński, Bogusz Wekka, Andrzej Rusek, Henryk Gembalski, Jerzy Skalski, Dominik Rosłon, Malwina Kusior, Gienek Loska, Dominika Ziolo, Saltbeats i wielu innych.

Brał udział w nagraniach:

2012 – No Limits ”Gdy Nią Oddychasz”
2011 – Que Passa ”Acoustic Guitar Killektiv”
2009 – Cocotier ”Fasolanka”
2007 – Be Free ”New Day”
2000 – Que Passa ”Malkolm”
1997 – Seven B ”Seven B”

Sławek to osoba, która samą swoją obecnością potrafi poprawić humor. Człowiek „Dobra energia” – lekcje gitary ze Sławkiem przebiegają wyjąkowej atmosferze. Ma świetne poczucie humoru i piękną córeczkę Majkę!

Brzmi ciekawie? Zapisz się na pierwsze zajęcia.