Zapisy do szkoły

Kasia Bobin

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Wokalno-Instrumentalnym w specjalności wokalno-aktorskiej.

Ukończyła także Podyplomowe Kwalifikacyjne Studia Logopedii i Medialnej Emisji Głosu na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od lat, oprócz udoskonalania techniki wokalnej (operowej), zgłębia tajniki dobrej emisji głosu, a także pięknej i nienagannej dykcji.

Z dorosłymi pracuje nad wizerunkiem werbalnym, natomiast z dziećmi nad korygowaniem wad wymowy. Bo przecież chodzi o to, “aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa”. Jaka jest Kasia? Otwarta, wygadana, przesympatyczna i bardzo pozytywnie nastawiona do świata, dzięki czemu na jej zajęciach nie ma mowy o nudzie!

Kasia jest również wykładowcą zajęć z emisji głosu w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie.

 

KaKatarzyna Bobin

“Jestem bardzo zadowolony z zajęć z panią Kasią. Mój sposób mówienia uległ znacznej poprawie. Każdemu bym, polecił zajęcia z panią Kasią”
-pan Maciej Wolski, zajęcia z Katarzyną Bobin

“Byłem uczestnikiem zajęć “emisja głosu”. Bardzo praktyczne porady, konkretna osoba prowadząca, wiedząca co robi, dobra lokalizacja i dojazd”
-pan Zbigniew, zajęcia z Katarzyną Bobin