O MUSIC SCHOOL

Zapraszamy Cię na muzyczny odpoczynek po pracy w naszej kamienicy na Brackiej

Szkoła muzyki dla dorosłych Music School to jedyna w Polsce szkoła muzyki dla osób z klasy biznes. Oferujemy naszym Uczniom zajęcia wokalne, instrumentalne oraz kursy emisji głosu i dykcji dla managerów. Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy, w siedzibie szkoły. Grono naszych nauczycieli to aktywni zawodowo muzycy, z bogatą biografią artystyczną, doświadczeniem w nauczaniu oraz z wykształceniem kierunkowym. Są to osoby o niezwykłej osobowości, bardzo wyczulone na wrażliwość nie tylko w odbiorze muzyki, ale również potrzeb drugiego człowieka. 
Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, możliwe jest zorganizowanie zajęć grupowych dla grup znajomych. Jesteśmy otwarci przez cały rok, lekcje odbywają się również w ferie i wakacje. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla osób, które nigdy nie miały jeszcze kontaktu z instrumentem, jak i dla tych, którzy przygotowują się do wystąpień w telewizyjnym talent show. 

Dzięki autorskim programom zajęć, oszczędzamy czas naszych Uczniów – już jedna godzina zajęć w tygodniu wystarczy, aby z powodzeniem realizować muzyczną pasję. Pomagamy spełniającym się zawodowo dorosłym odnaleźć ukojenie w muzyce, poprzez nauczanie gry na instrumentach oraz zajęcia wokalne.
Odezwij się do nas, by dowiedzieć się więcej: biuro@szkola-muzyki.pl, tel. 796 018 825.

Szanowni Państwo, ponieważ lokal mieści się na trzecim piętrze w kamienicy bez windy, osoby niepełnosprawne, które mają problem z poruszaniem się, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Dla takich osób przewidujemy możliwość dojazdu nauczyciela do domu, warunki ustalane są indywidualnie.

Poznaj opinie naszych Uczniów

“Jestem bardzo zadowolony z zajęć z panią Kasią. Mój sposób mówienia uległ znacznej poprawie. Każdemu bym, polecił zajęcia z panią Kasią”

– pan Maciej Wolski, zajęcia z Katarzyną Bobin

“Music School to szkoła, do której uczęszczam od około 0,5 roku, uczę się w niej śpiewu. Lekcje śpiewu wzmacniają mnie i realizuję mój cel – naukę śpiewania. Oprócz rozwoju w w/w dziedzinie, otrzymuję wsparcie szczególnie ważne, kiedy słabnę lub przeżywam kryzys. Uczę się również zdrowego egoizmu.”

– pani Joanna, zajęcia z Magdą Stróżek – Krzemińską

“Świetny nauczyciel, dostosowujący program i styl do potrzeb i umiejętności ucznia. Bardzo rzetelny, pomocny, pragmatyczny. Polecam wszystkim!

– pan Jakub, zajęcia z Bolkiem Jezierskim

 “Jestem bardzo zadowolony z lekcji w Music School. Pani Iryna jest znakomitą nauczycielką, cierpliwą. Każdemu, kto jeszcze się zastanawia, będę gorąco polecał lekcje w Music School.”

– pan Robert, zajęcia z Iryną Nawrocką

 “Prowadząca zajęcia wykazała olbrzymie zainteresowanie oraz zaangażowanie w prowadzone zajęcia, wykazała się także cierpliwością i entuzjazmem wobec ukrytego 🙂 talentu”

– pani Beata, zajęcia wokalne

 “Szkoła jest zajebista. Jakub jest mistrzem. Andrei jest super.”

– pan Tomasz, zajęcia z Andreiem Yermakou oraz Jakubem Dmeńskim

 “Polecam Music School za podejście do uczniów. Są bardzo dobrą, towarzyską szkołą i zawsze oferują ciekawe lekcje. W ich duszy gra muzyka. Jest dużo śmiechu i ćwiczeń, które wyćwiczą nawet laika. :)”

– pan Adam Milewski, zajęcia wokalne