Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

O NAS

Muzyczny odpoczynek w Music School

Szkoła muzyki Music School to wyjątkowe miejsce dla osób dorosłych i młodzieży, jak również dzieci do rozwijania muzycznych pasji. Oferujemy naszym Uczniom zajęcia wokalne, instrumentalne oraz kursy emisji głosu i dykcji dla managerów. Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. Grono naszych nauczycieli to aktywni zawodowo muzycy, z bogatą biografią artystyczną, doświadczeniem w nauczaniu oraz z wykształceniem kierunkowym. Są to osoby o niezwykłej osobowości, bardzo wyczulone na wrażliwość nie tylko w odbiorze muzyki, ale również potrzeb drugiego człowieka.

Autorski program zajęć

Dzięki autorskim programom zajęć, oszczędzamy czas naszych Uczniów – już jedna godzina zajęć w tygodniu wystarczy, aby z powodzeniem realizować muzyczną pasję. Pomagamy spełniającym się zawodowo dorosłym odnaleźć ukojenie w muzyce, poprzez nauczanie gry na instrumentach oraz zajęcia wokalne.

Indywidualnie i grupowo

Zajęcia w Music School odbywają się w trybie indywidualnym ale możliwe jest także zorganizowanie zajęć grupowych dla grupy znajomych. Jesteśmy otwarci przez cały rok, lekcje odbywają się również w ferie i wakacje. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla osób, które nigdy nie miały jeszcze kontaktu z instrumentem, jak i dla tych, którzy przygotowują się do wystąpień w telewizyjnym talent show.

Poznaj opinie naszych uczniów

“Jestem bardzo zadowolony z zajęć z panią Kasią. Mój sposób mówienia uległ znacznej poprawie. Każdemu bym, polecił zajęcia z panią Kasią”

– pan Maciej Wolski, zajęcia z Katarzyną Bobin

“Music School to szkoła, do której uczęszczam od około 0,5 roku, uczę się w niej śpiewu. Lekcje śpiewu wzmacniają mnie i realizuję mój cel – naukę śpiewania. Oprócz rozwoju w w/w dziedzinie, otrzymuję wsparcie szczególnie ważne, kiedy słabnę lub przeżywam kryzys. Uczę się również zdrowego egoizmu.”

– pani Joanna, zajęcia z Magdą Stróżek – Krzemińską

“Świetny nauczyciel, dostosowujący program i styl do potrzeb i umiejętności ucznia. Bardzo rzetelny, pomocny, pragmatyczny. Polecam wszystkim!

– pan Jakub, zajęcia z Bolkiem Jezierskim

“Jestem bardzo zadowolony z lekcji w Music School. Pani Iryna jest znakomitą nauczycielką, cierpliwą. Każdemu, kto jeszcze się zastanawia, będę gorąco polecał lekcje w Music School.”

– pan Robert, zajęcia z Iryną Nawrocką

“Prowadząca zajęcia wykazała olbrzymie zainteresowanie oraz zaangażowanie w prowadzone zajęcia, wykazała się także cierpliwością i entuzjazmem wobec ukrytego ???? talentu”

– pani Beata, zajęcia wokalne

“Szkoła jest zajebista. Jakub jest mistrzem. Andrei jest super.”

– pan Tomasz, zajęcia z Andreiem Yermakou oraz Jakubem Dmeńskim

“Polecam Music School za podejście do uczniów. Są bardzo dobrą, towarzyską szkołą i zawsze oferują ciekawe lekcje. W ich duszy gra muzyka. Jest dużo śmiechu i ćwiczeń, które wyćwiczą nawet laika. :)”

– pan Adam Milewski, zajęcia wokalne

Nasi uczniowie

Wśród muzyków, którzy rozwijają swój talent w Music School, są zarówno osoby, traktujące grę na instrumencie jako hobby, które pozwala się odprężyć i zrelaksować po pracy, jak również osoby, które chcą profesjonalnie rozwijać muzyczną karierę. Ze wszystkich naszych Uczniów jesteśmy dumni, bo dzięki swojej pasji i zaangażowaniu szybko robią postępy! Przedstawiamy sylwetki osób, które uczą się w Music School:

Marcin Dobrzyniecki – gitarzysta Alpha Zero

Aneta Anton – wokalistka

Daria Sędłak – wokalistka