Nauka gry na trąbce

Nauka gry na trąbce- ucz się od zawodowych muzyków!

 

Uczymy od poziomu początkującego, ale prowadzimy też zajęcia na poziomie zaawansowanym!

Niezależnie więc, czy chcesz postawić pierwsze kroki w muzycznym świecie, czy masz ukończoną szkołę muzyczną- Music School to miejsce dla Ciebie!

 

Trąbka- wspaniały instrument!
Trąbka ma za sobą piękną historię. Specjalnie na ten instrument swoje dzieła pisali najwięksi kompozytorzy: Józef Haydn, Jan Sebastian Bach czy Gioacchino Rossini. Nie są to jedyne nazwiska, które można kojarzyć z tym instrumentem. Dzięki artystom takim jak Luis Armstrong czy Miles Davis, wirtuozom muzyki jazzowej, trąbka zyskała wielu fanów.

 

Wiele zależy… od nauczyciela!

 

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś by spróbować swoich sił w grze na trąbce – doskonale trafiłeś.

Oferujemy zajęcia dla osób na każdym poziomie. Wiemy jak ważna jest obecność nauczyciela, szczególnie na początku przygody z tym instrumentem, dlatego zajęcia w Music School odbywają się trybie indywidualnym.

Dzięki temu nasi uczniowie efektywnie wykorzystują każdą chwilę lekcji pod okiem najlepszych muzyków.

 

Od czego zaczniemy?

 

Pierwsze lekcje z gry na trąbce to przede wszystkim ćwiczenia poświęcone opanowaniu oddechu, właściwego wydobywania dźwięku.

Jest to jeden z etapów, którego świetne opanowanie pomaga w czerpaniu radości z dalszej nauki gry, a cenne rady naszych nauczycieli pomogą Ci w szybki sposób przejść do kolejnych kroków czyli m.in kształcenia intonacji, czy doskonalenia technik artykulacyjnych.

 

Zapraszamy! Interesuje Cię nauka gry na trąbce? Warszawa, ul. Bracka 22 lokal 23, tel. 796 018 825

Spróbuj, czy to coś dla Ciebie i zapisz się na lekcję próbną!