Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Nauka gry na pianinie

Nauka gry na pianinie– zajęcia dla początkujących oraz dla zaawansowanych!

 

Zapraszamy Cię do naszej szkoły na lekcje gry na pianinie, prowadzone przez wykształconych muzyków, związanych ze sceną muzyczną. Dzięki ich wielkiej pasji do muzyki przekażą Ci swoją wiedzę w ciekawy i efektywny sposób, a czas poświęcony na grę na pianinie stanie się Twoją ulubioną częścią dnia.

 

Dopiero zaczynasz?

A może skończyłeś już szkołę muzyczną i chcesz dalej rozwijać swój talent?

 

Marzyłeś o skomponowaniu i zagraniu własnego utworu ? Na zajęciach otworzysz swoją wyobraźnię muzyczną oraz nauczysz się improwizować do utworów. Osoby początkujące poznają technikę gry na pianinie a także podstawy z teorii muzyki co znacznie ułatwi dalsze kształcenie się.

(Osoby chcące dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę z zakresu teorii muzyki zapraszamy na dodatkowe zajęcia z Teorii).

 

Każde kolejne zajęcia to nie tylko doskonalenie techniki gry ale także słuchu, umysłu, poszerzanie wyobraźni. Dzięki temu, nabyte umiejętności pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się muzyką i grą na pianinie.

Nauka gry na pianinie Warszawa- ul. Bracka 22 lokal 23- zapraszamy!

Zacznij muzyczną przygodę już dzisiaj i zapisz się na lekcję próbną!