Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

Nauka gry na perkusji

Nauka gry na perkusji w Music School

pomoże Ci pozbyć się stresów i odprężyć po pracy!

 

Zajęcia z gry na perkusji cieszą się w naszej szkole bardzo dużym zainteresowaniem.

Prowadzimy lekcje zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych perkusistów. Nieważne czy chcesz doskonalić swoją technikę, czy szukasz alternatywnego sposobu na rozładowanie energii po całym dniu pracy – dostosujemy zajęcia do Twoich potrzeb.

 

Graj na zdrowie!

Jak wykazują badania, zajęcia oparte o ćwiczenia rytmiczne mają terapeutyczny wpływ na grającego. Według dr Michael’a Drake’a gra na bębnach polepsza ogólną sprawność fizyczną, a także wzmacnia system odpornościowy.

Dodatkowo ćwiczenia wpływają pozytywnie na samopoczucie, pomagają uwolnić negatywne emocje.

Skąd tak duże oddziaływanie?

Gra na perkusji wymaga dużego zaangażowania niemal każdej części ciała oraz głębokiego skupienia. Perkusja jest także jednym z bardziej wymagających instrumentów pod względem wytrzymałościowym, podczas gry organizm wyzwala duża ilość endorfin co w naturalny sposób relaksuje i obniża ciśnienie krwi.

 

Dlaczego u nas?

By gra na perkusji przynosiła same pozytywne efekty ważne jest uważne ćwiczenie pod okiem dobrego opiekuna. Od pierwszych lekcji nasi nauczyciele przekażą Ci bardzo ważne, a często lekceważone przez innych, zasady dotyczące właściwej postawy przy bębnach oraz rozgrzewki przed grą.

Ogranicza to szanse na powstanie jakichkolwiek urazów a także zwiększa efektywność dalszych ćwiczeń. Odpowiednia postawa i przygotowane ciało to podstawa do swobodnej gry na bębnach.

 

Dzieciaki też grają na bębnach!

Zajęcia rytmiczne to doskonałe rozwiązanie również dla najmłodszych. Gra na perkusji relaksuje i pomaga w koncentracji, a kontakt z muzyką zwiększa efektywność w nauce i sprzyja zapamiętywaniu. Lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu uczniowie zapominają o stresie i skupiają się na grze. Rodzice mają także możliwość przebywania w sali razem z uczniem.

 

Nauka gry na perkusji Warszawa- Music School
ul. Bracka 22 lokal 23

Zapisz się już dzisiaj na lekcję próbną!