Obudź w sobie
muzyczne marzenia

Lekcja próbna w Music School to świetnia okazja
do rozpoczęcia przygody z muzyką i poznania nas bliżej

Music School

Tworzymy miejsce, w którym osoby dorosłe mogą znaleźć relaks i odprężenie po pracy, rozwijając hobby związane z grą na instrumencie czy śpiewem oraz spełnić muzyczne marzenia.

Zajęcia odbywają się w samym centrum miasta, w kamienicy przy ul. Brackiej 22.

Indywidualne zajęcia, umożliwiające dostosowanie programu do każdego ucznia.

Nasza kadra to aktywni muzycy, dzielący się w wolnych chwilach swoją pasją do muzyki.

Na muzykę nigdy nie jest za późno

Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. Spełniamy marzenia, ucząc gry na instrumentach, rozwijając wokalne talenty oraz wspierając managerów w sprawnym posługiwaniu się głosem.
Dzięki autorskim programom zajęć oszczędzamy czas naszych Gości – już jedna godzina zajęć w tygodniu wystarczy, aby z powodzeniem realizować muzyczną pasję.

Lekcja próbna. Co to takiego?

Korzystając z lekcji próbnej, masz okazję poznać naszą szkołę oraz nauczyciela, z którym będziesz kontynuował naukę. Omówisz z nim swoje cele i dobierzesz odpowiedni program zajęć. Już podczas lekcji próbnej rozpoczniesz pierwsze ćwiczenia, niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć przygodę ze śpiewem czy grą na instrumencie.

Jak się zapisać?

1. Opłać lekcję próbną poprzez dostępny na naszej stronie bezpieczny system dotpay.
2. Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu ustalenia terminu wybranych przez Ciebie zajęć.
3. Jeśli jesteś zadowolony, zapisujemy Cię na zajęcia. Masz możliwość wybrania spośród różnych trybów nauki i różnych częstotliwości lekcj. Na pewno znajdziemy dla Ciebie dobre rozwiązanie!

Poznaj historię naszych uczniów

Masz pytania? Napisz do nas

Music School Warszawa

ul. Bracka 22/23, 00-028 Warszawa
mail: biuro@szkola-muzyki.pl

Dowiedz się więcej o Music School tutaj.