Warszawa: 796-018-825 warszawa@szkola-muzyki.pl
Zaznacz stronę

KAROLINA CHARKO

Karolina jest absolwentką kierunku Jazzu i Muzyki Estradowej oraz Edukacji Muzycznej na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
Brała udział w licznych programach telewizyjnych i konkursach wokalnych. W pierwszej edycji The Voice of Poland w grupie Ani Dąbrowskiej znalazła się w ćwierćfinale. Jest również półfinalistką VII edycji programu Must Be The Music. W roku 2015 została wyróżniona na Ogólnopolskim Festiwalu Wokalistów Estradowych Urban Tunes w Katowicach.
Współpracowała z wieloma wybitnymi artystami m.in. Kayah, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Ania Dąbrowska, Mietek Szczęśniak, Artur Gadowski, Sławek Uniatowski, Kortez. Występowała również w chórkach na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, „Top Trendy”, „Top of the Top”, Lato Zet i Dwójki, oraz w wielu innych muzycznych projektach.
Umiejętności pedagogiczne dodatkowo doskonaliła na licznych warsztatach wokalnych pod kierunkiem m.in. Wojciecha Myrczka, Justyny Motylskiej, Moniki Malec, Mietka Szczęśniaka.
Już w czasie studiów rozpoczęła rozwijanie swojej pasji pedagogicznej. Od kilku lat prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi jako instruktor wokalny.

LINKI:
Karolina Charko // Piotr Słapa – Creepin’ In
The Voice of Poland – Karolina Charko – „Make you feel my love” – Przesłuchania w Ciemno
Karolina Charko – Dust In The Wind – 7. edycja Must Be The Music