Ewa Jeske

Ewa Jeske – nauczycielka śpiewu w Music School.

Pochodzi z niewielkiego, acz urokliwego Przedborza, gdzie stawiała swe pierwsze kroki muzyczne pod okiem swojego taty. Ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie studiowała w Instytucie Edukacji Muzycznej, na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, specjalności Śpiew Estradowy oraz Prowadzenie Zespołów Muzycznych. Tam, pod okiem min. prof. Moniki Kolasy-Hladikovej, mgr Lilii Kowalskiej oraz mgr Dariusza Perczaka dalej doskonaliła swój głos.

Brała czynny udział w projektach muzycznych takich jak Michael Jackson Symfonicznie, Whitney Huston Symfonicznie, czy Muzyczny Życiorys Franka Sinatry. Gościła na scenie Filharmonii Świętokrzyskiej, Amfiteatru Kadzielnia, Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie czy Sali Kongresowej w Warszawie. Obecnie związana z zespołem folkowo-rockowym Pozytywnie Nakręceni, z którym regularnie koncertuje i nagrywa. Można ją było usłyszeć min. na Sabacie Czarownic, Festiwalu Białczańskim, Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach, Cepeliadzie w Krakowie,czy popularnym programie Must Be The Music. Od ukończenia studiów juror i czynny instruktor wokalny, który spełniając swoje marzenia, z pasją dzieli się swoją wiedzą z uczniami w każdym wieku, od dzieci przedszkolnych,do seniorów.

Jeśli tylko są chęci i odrobina czasu, możecie zacząć wspólną, niesamowitą przygodę ze śpiewem. Bo dzięki muzyce, można poznać samego siebie i odkryć co tak naprawdę w nas drzemie.