Darmowe konsultacje

Jesteś tutaj, ponieważ szukasz informacji

…a naszym celem jest pomóc Tobie – dlatego jako eksperci zachęcamy Cię do kontaktu z nami.

Udzielamy konsultacji telefonicznych

odpowiadając na Twoje pytania, np.:

-czy zajęcia muzyczne są dla Ciebie dobrym pomysłem?

-jak poznać, czy jest szansa nauczyć się śpiewać?

-jak zacząć naukę gry na instrumencie czy naukę wokalu?

-czy wybrać zajęcia stacjonarne czy np. kursy internetowe?

-czy w Twoim wieku (jaki by on nie był) można się nauczyć grać na skrzypcach/ gitarze/ pianinie…

Jeśli się okaże, że to będzie dla Ciebie dobre rozwiązanie, możliwe, że zaproponujemy Ci zajęcia w Music School.

Jeśli nie, doradzimy, jak w inny sposób szukać potrzebnych informacji.

Nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać czas, który poświęcasz na samodzielne zdobywanie informacji
oraz unikniesz najczęstszych błędów, popełnianych przez początkujących.

Zadzwoń do nas i opowiedz nam o sobie oraz zadaj pytania: tel. 796 018 825.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w nauczaniu dorosłych oraz dzieci!

Dlaczego przeznaczamy nasz czas na darmowe konsultacje? Ponieważ naszą misją jest pomaganie w spełnianiu muzycznych marzeń! Z pełnym zaangażowaniem, odpowiedzialnie budujemy nasz wizerunek eksperta, dzięki czemu zyskujemy zaufanie coraz szerszego grona naszych Uczniów.